Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Felix Cipher élete bizonyíték...

Felix Cipher élete bizonyíték a reinkarnáció létezésére, a szkeptikusok dinasztiája pedig bukásra van ítélve?

Figyelt kérdés

Felix influenszer, író, művész és Adolf Hitler reinkarnációja, amire már 5 éves kora óta emlékszik álmokon keresztül. Azt mondja okkal tért vissza a Földre.

Ez az ok lehet a reinkarnáció bizonyítása?



dec. 14. 10:15
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
82%

Egy TikTokos náci hülyegyerek, tuti hihetünk neki:D


Ennyi erővel én meg előadom hogy én vagyok Napóleon és aki nem hiszi az így járt

dec. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

És te mégis ki vagy? Mit tettél le az asztalra és hol a bizonyítékod?


Felix vállalja magát arccal és rendelkezik az előző életéből maradt emlékekkel.

dec. 14. 10:20
 3/29 anonim ***** válasza:
81%

#2


Nagyszerű. Én is tudok életrajzot olvasni, nem nagy szám. Elolvasom Hitler élettörténetét meg beszámolókat és onnantól lehet találgatni hogy most tényleg az én emlékem vagy csak olvastam.


Amiről meg nincs feljegyzés azt meg simán kitalálom, csak vigyázni kell, mert ha pl azt mondom hogy xy időpontban Párizsban voltam, miközben a történelem szerint akkor éppen Berlinben mondtam beszédet akkor könnyen beéghetek:D

dec. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

De te most mondtad, hogy csak kitalálod.

Viszont ő soha nem mondta azt, hogy csak kitalálta.

dec. 14. 10:25
 5/29 anonim ***** válasza:
88%

#4


A hazugságot mint fogalmat nem ismered? Nézettségért is sokan csinálják:D

dec. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
56%
Orbán is Hitler reinkarnációja, mindketten nem lehetnek, szóval a srác tuti hazudik.
dec. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
26%
Ilyenkor a sok szkpetikuska köpni, nyelni nem tud!
dec. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
59%

"Hitler öngyilkosságára sajátjaként emlékszik, és az erről való látomásai öt éves korában jelentek meg először, bizonyítékként pedig a halántékán lévő anyajegyre mutat."


Na itt döl meg az elmélete, hisz hitler Argentínába menekült és most az antakrtiszi bázisán él. Haha

dec. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
93%
Ez inkább annak a bizonyítása, hogy mi minden hülyeséget el lehet hitetni idiótákkal.
dec. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 UlfOrmson ***** válasza:
62%
attól, hogy egy tiktokker ezt tolja még nem igaz. Szerinted attól, hogy nem vallja be, hogy hazudik, akkor máris igazat mond? Van videófelvétel arról, hogy 5 évesen már ezt mondja? ha nincs, akkor jóeséllyel kamuzik, csak egy kis figyelemre vágyik.
dec. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!