Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ez lehet ikerláng kapcsolat?

Ez lehet ikerláng kapcsolat?

Figyelt kérdés

kérem csak olyan emberek válaszoljanak akik hisznek ebben az egészben, kötekedő meg vicceskedő idióták ne.


----


A történet:


2009-et írunk. Van egy 11 éves fiú és egy 11 éves lány. A fiút nevezzük Antinak, a lányt Reginának. Anti már egy bizonyos speciális iskolába jár, Reginát most tanácsolják el egy integrált suliból a mentális betegségei miatt. Egy osztályba kerülnek. Suli alatt nem kerülnek közelebb egymáshoz, még barátilag sem. 8.-ban mindketten elballagnak az iskolából.

Pár év szünet következik, más-más gimnáziumba kerülnek. Regina 2010-ben csinál magának egy Facebook profilt, amivel sok régi speciális sulis ismerősére ráír, köztük Antira is. Évekig csendes marad Anti profilja, aztán 2013-ban érkezik tőle egy üzenet hogy "Szia. Lett okostelóm. " Beszélgetni kezdenek és találkoznak de Regina úgy érzi hogy nem akar semmit ettől a fiútól. Anti viszont akarna többet. Végül mindketten találnak mást maguknak, de akkor sem tűnnek el teljesen egymás életéből, időről időre írogatnak és ritkán találkoznak is. 2014-ben Regina elhiteti Antival hogy akarja őt, mert féltékennyé akar tenni vele egy másik srácot, akibe akkor még úgy érzi hogy szerelmes. Emiatt a Anti eldobja azt a másik lányt, akit talált magának, de végül Regina felfedi hogy ez csak színjáték volt és nem akar semmit sem tőle, teljesen pofára ejtve őt.

Itt fél év teljes szünet következik, közben Regina rossz dolgokat él át, nem kell annak akit féltékennyé akart tenni, illetve még egyéb traumatikus események is történnek az életében. Regina talál egy "első igazi" kapcsolatot de nem szereti őt igazán. Aztán valahogy mégis újra szóba áll Antival. Hogy ki írt rá kire , azt nem tudom. Titokban újra találkozni kezdenek és szoros barátság alakul ki kettejük közt. 2015: nagyon sokat találkoznak titokban de Regina nem mer közelebb kerülni Antihoz mert akkor úgy érezné, átveri a párját. Nagyon érdekes, tartalmas programokat csinálnak együtt, jól érzik magukat, titokban Regina minden hétvégén Antinál alszik, persze a párja tudta nélkül. Végül testiségre is sor kerül, meg is csalja a párját vele. 2016 ban ez csak fokozódik, olyannyira hogy kidobja a párját Antiért, 6 hónapot vannak együtt de túl tüzes és fájdalmas a kapcsolat, úgyhogy szakítanak és Regina visszamegy a párjához. Tudom, már nagyon unalmas.. de.. kis mosolyszünetet követően Anti ismét visszakerül a képbe, mert mostmár Reginának is borzasztóan hiányzik. Úgy, lelkileg (is). Megint folytatódik a titokban való találkozgatás, ottalvások, programok. Anti és Regina nagyon sok szép emléket csinálnak együtt. Sok a veszekedés, letiltogatás is de mindig békülés a vége. Anti jár egy felnőttképzésre ahova Regina mindig elkíséri őt, megbeszélik hogy elé megy a szakiskolába, mikor végez, aztán mennek hozzájuk. 2018-ban Anti jogsit majd kocsit szerez, Regina is követni akarja a példáját, amiben Anti nagyban segít is neki. Eközben Regina egyre jobban elhidegül a párjától. A jogsi hamar sikerül, 2019 tavaszán megszületik a kis csoda, egy rózsaszín autó formájában, amit Anti és Regina együtt vásárolnak meg, random ötlettől vezérelve, egy márciusi este a Szlovák útról, miközben Regina párja rendszerint azt hiszi hogy a barátnője otthon pihen. Egyik hétvégén Regina még átmegy az újonnan szerzett autóval a párjához, találkoznak, de aztán üzenetben megírja neki hogy "mi már nem vagyunk együtt". Akkor látták egymást utoljára. Az exe még bízik abban hogy ez is csak egy olyan szakítás, ami 2016-ban volt és hogy Regina még visszamegy hozzá de túl sok idő telik el, amit ő is érez és rájön hogy Regina már soha a büdös életben nem fog visszatérni hozzá. Regina exe egyébként végig sejtette Antit de nem tudott bizonyítékot szerezni+ neki sem volt olyan fontos a kapcsolat hogy mélyebben belemenjen a dolgokba. 2019 óta Regina és Anti együtt vannak. Már csak egymással, nagy szerelemben. Átéltek már azóta rosszat, jót, de a kapcsolatuk csak mélyül és nagyon tartósnak ígérkezik. Bár ritkábban, de ugyanúgy vannak veszekedések, meg pár órás mosolyszünetek de MINDIG békülés a vége. Regina úgy érzi hogy nem tudna Anti nélkül élni és Anti is tett már ilyen utalásokat. Minden csak mélyül, komolyodik, tartósodik.

Mivel én vagyok Regina, ezért biztosra mondanám hogy "Antit" már nem csalnám meg senkivel. Az életemet nem tudom már nélküle elképzelni, annyira szeretem. Mára már teljesen úgy érzem hogy megtaláltam benne a másik felemet és nem is tudom mi lenne most velem ha anno nem kerülök abba az iskolába.

Amúgy én vízöntő vagyok: 1996.02.14. 10:45

"Antim" pedig nyilas: 1995.12.20. 11:45

ha valakit érdekel.. teljesen ugyanúgy gondolkozunk a jövőt meg az élet nagy kérdéseit illetően és hasonló a beállítottságunk, személyiségünk is.

Szerintetek létezik hogy ő az ikerlángom?



jan. 7. 20:53
A kérdező szavazást indított:
Biztos hogy ez nem ikerláng kapcsolódás.
Bizony, az ikerláng kapcsolódás klasszikus példáját írtad le a történeteddel.
Nem biztos, de elég nagy rá az esély.
Kis esélyt látok rá.
11 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem az ikerlangod
jan. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miert?
jan. 7. 21:17
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy normal kapcsolat, semmi extra. Az ikerlang ettol sokkal melyebb es foleg azonnal. Nem telik el soksok ev.
jan. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ertem koszi
jan. 7. 21:39
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hiányzik ebből a mágnes.

Ami azonnal odaránt hozzá.

Bárhol vagytok, első pillanattól fogva működik, akkor is, ha tiltott. Átéltem. Úgy menekül az ember előle, mint a haláltól és lehet, hogy 5 percnél többet nem beszéltetek még összesen és azt is évek alatt, de 5-10 év is kevés kiheverni. Én akkor találkoztam először ezzel a fogalommal, hogy ikerláng, amikor beírtam a keresőbe, hogy mágneses vonzalom. Voltam halálosan és hazaértem szerelmes is életem során, de ezt a fajta mágnest nem éreztem soha. Nem hiszek nagyon benne, soha nem vallotta be, hogy szerelmes lenne belém, de a mágnes szót használta és meglepett vele. Sőt, átküldött egy verset, tele volt szellemekkel, miközben szerelmes verset szerettem volna kapni. Nem értettem, mi ez a kísértetes vers. Később esett le, hogy a lélektársakról, ikerlángokról szólt. Nem hiszem, hogy tudatosan választotta ezt a verset, úgy értem, szerintem nem tart engem elég szépnek ilyesmihez.

Nehéz volt felfedezni, hogy mennyire mélyen kapcsolódik a lelkünk, mert mindent vitt a szexuális vonzalom. De lehet, hogy csak beleképzeltem és ő ugyanezt más iránt érzi.

jan. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez a megcsalás nem jó, de ha a párja se szerette Reginát meg ő se a párját akkor kicsit talán kevésbé, de ilyenről illik szólni, mert jobb ha tudja hogy megfertőzhetik, pl.

Amúgy elég hétköznapi sztori, de az mindenképp jó hogy szeretik egymást, nem csak úgy elvannak egymás mellett :)

jan. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Ez tényleg nem ikerláng típusú kapcsolat.
jan. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Sokáig nem tudtam mi az ikerláng, de szerintem nem ez, mint amit leírsz. Olvasd el ezt:


[link]

febr. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!