Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Én lennék a család rossz...

Én lennék a család rossz karmája? Lehetséges?

Figyelt kérdés
Sajnos egy olyan ember vagyok aki semmire nem vitte az életben. Sok mindennel próbálkoztam már de tényleg semmi nem sikerül. Gyakorlatilag gyerekként is meg most is csak szégyent hozok anyámra meg mindenkire is. Ennek száz százalék hogy majd öngyilkosság lesz a vége kizárt hogy van megoldás erre az életre. Viszont elgondolkodtató akkor én egy rossz karma lennék? Én vagyok anyám meg a család rossz karmája? Jól látom? És ha tényleg van isten akkor miért nem segít ha neki semmi nem lehetetlen? Valószínűleg azért mert ez a sorsom??

febr. 1. 10:42
1 2
 1/14 anonim válasza:
50%

Ahelyett, hogy ezeken a baromságokon töprengsz, hogy öngyilkosság, rossz karma, stb, keress magadnak egy pszichológust, aki segít ezeket feldolgozni. Nincs olyan, hogy "ez a sorsom", ez lustaság, beletörődés, ne is várd, hogy ezzel a hozzáállással változni fog bármi. Egy hajléktalan ember, egy daganatos ember, egy mozgássérült ember szerinted azt hajtogatja, hogy ő a rossz karma és szégyent hoz mindenkire? Nem, ez f*szság.

"Ennek száz százalék hogy majd öngyilkosság lesz a vége kizárt hogy van megoldás erre az életre." - hát mert ez aztán tényleg jó megoldás, nem? Ez a legkönnyebb kibúvó. Hány éves vagy? Mert ha már mondjuk 90, akkor azt mondom, felesleges változtatni, de sejtem, hogy még nagyon fiatal lehetsz. Amit csinálsz, semmi más csak önsajnáltatás, lustaság. Olyan nincs, hogy nincs kiút, tenni kell érte, nem megállni és nyávogni, hogy jaj én szégyent hozok mindenkire. Az ilyen öngyilkosságos kirohanások, a lustaság, a tehetetlenség, a rossz hozzáállás nem fog előre vinni. Másrészt nem az anyádnak, a családnak, a külvilágnak tartozol bármivel is, hanem magadnak. Gondolkodj el egy kicsit.

febr. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%

"Sok mindennel próbálkoztam már de tényleg semmi nem sikerül." - mert nem próbálkozni kell, hanem csinálni. Tudod mi kell a sikerhez? Befektetett idő, tanulás, munka. Ennyi. Mit szeretnél elérni? Szép külsőt? Jó karriert? Sok pénzt? Jó párkapcsolatot? Ugyanaz a megoldás mindenre: belefektetett idő, tanulás és munka. Diétához, edzéshez is tanulni kell, hogy jól csináld és ne tedd tönkre magad, a belefektetett időt és munkát gondolom nem kell magyarázni. Karrierhez végezz el egy jó iskolát, tanulj rengeteget, majd dolgozz szorgalmasan. Rengeteg idő és munka, de ez kell a sikerhez, ezt nem lehet megspórolni. Párkapcsolathoz szintén tanulás, önfejlesztés, önismeret, dolgoznod kell saját magadon.


Az ilyen hülye ezo-cuccokkal, mint a vonzás törvénye meg mágia és hasonló baromságok, mind ezt próbálják megúszni. Aztán a karmával meg magyarázzák, hogy miért roncshalmaz az életük.

febr. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Ha arra gondolsz, hogy százszoros befektetett munkával is elbuksz olyan alap dolgokon, ami nálad egyébként gyengébb embereknek kivétel nélkül sikerül, ha mindig Te vagy az az egy, aki véletlenül a pixisből kiesik, akkor kezet foghatunk. Bár én erős vagyok, szívesen beszélgetek veled.
febr. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha neked ettől jobb, akkor hidd ezt.
febr. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a család nagyon szar karmája sújt engem
febr. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább megdolgozatlan feladataid vannak és ez a karmád.

Akkor oldod fel ha átdolgozod, mert ezt vállaltad a fejlődésed érdekében.

Hogy ezt ki hogy interpretálja, az az ő dolga.

febr. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Ne reménykedj, csak egy életünk van, ezt még kihasználhatod.

Öngyilkosság támogatása mellesleg bűncselekmény a magyar törvények szerint, interneten keresztül is, névtelenül is.

febr. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nagyon boldog lennék ha tényleg csak ez az egy élet lenne. Csak sajnos ez nem így van. Sajnos ezt legbelül is éreztem mindig is nem nagyon tudom megmagyarázni. Aztán hogy a 25000 vallás közül melyik lehet igaz az már jó kérdés. Még az is lehet egyik se. De valami lesz sajnos a halál után is. Bár ne lenne.
febr. 4. 19:02
 9/14 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Semmi porszemek sem vagyunk a végtelen Univerzumban, lelkünk még annyira sem fontos, mint a porhüvelyünk, amiből más anyag lesz.

Semmi indok nincs a lélek (szoftver) megtartására, az ugyanúgy elszáll a semmibe, mint egy leselejtezett telefon vagy számítógép szoftvere.

------------------------------

[link]

Ricky Gervais: Armageddon

Idézet:

De kit érdekel? Ha ma kipusztul az emberiség, a Föld pár száz év múlva ismét paradicsom lesz.

Ha a méheknek annyi, örökre sivatag leszünk.

Mi nem vagyunk olyan fontosak. Mi csak egy önimádó majomfaj vagyunk.

A közösségi médiában egyeseket zavar, ha majomnak nevezem magunkat. Tudjátok, a vallásos amerikai típust.

Egy fickó azt mondta: „A magad nevében szólj! Én nem vagyok majom.”

Mondom: „Mind majmok vagyunk.”

Mire ő: „Mit csináltak a gorillák? Mi jártunk a holdon.”

Visszaírok: „Hogyhogy mi? Te lófa*zt se csináltál. És rosszul írtad a Holdat.”

Furcsa, hogy egyesek magukénak vallják a faj egészének vívmányait, mert ez vitte előre a civilizációt, ez a néhány zseni az út során.

Nyolcmilliárd ember él a bolygón. A legtöbb nem csinál semmit. Eszünk, szarunk, meghalunk. Igaz?

Ha egy meteor tartana a Föld felé, ami tuti végzetes lenne, négymilliárd ember térdre borulna és imádkozna a saját istenéhez, míg néhány tudós kiötölné, hogy Bruce Willis hogy állíthatná meg.

Fura dolog számomra az imádkozás.

Mi alapján dönt Isten?

Az a sok ember egyszerre imádkozik, különböző dolgokért.

A legjobb ötlet lesz a nyerő, vagy demokrácia van?

Fogja a dolgokat…

Számba veszi az „Igen” és „nem” szavazatokat.

Ha demokrácia van, az szívás. Ez egy kis nemzet.

Legközelebb, ha árvíz lesz West Countryban, mi imádkozunk: „Remélem, mindenki oké!”

De ha egész Kína azt mondja: „Basz*dj meg, Bristol…”

febr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#9 Pár napja néztem meg, zseniális! Imádtam. :)
febr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!