Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Előző élettel kapcsolatos...

Előző élettel kapcsolatos kérdés. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem vagyok valami nagy szakértője a témának és hívőnek sem mondanám magam. Egyszer régen azonban olvastam/hallottam, hogy jelenlegi életünkre az előző is hatással van, és mivel nekem van pár furcsa dolgom, tegnap megcsináltam egy előzőélet-meditációt.


Szinteket kellett benne lépegetni. A legtöbbnél nem éreztem semmi különöset, csak egy minimális pozitív vagy negatív érzést. 2 kivétel volt. Az egyiknél a szívverésem a kétszeresére gyorsult és majdnem kicsattantam a boldogságtól, a másik viszont iszonyú volt. Bár ezt a meditációt ellazulva csináltam, ott mindenem megfeszült, szörnyű érzésem támadt, elkezdtem rángatózni (görcs haladt végig a mellkasomon) és felugrottam üvöltve, úgyhogy az első meditációnak itt vége is lett. Még egyszer megcsináltam és ugyanaz volt az eredmény. (Csak akkor az üvöltést nem vártam meg és továbbhaladtam. Amikor azonban a végétől megint visszafelé lépekedtem, ugyanez volt a reakció azon a szinten)

Ez vajon azt jelentheti, hogy tényleg történt valami rossz? Mit tudnék csinálni?


2010. dec. 4. 17:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Egyedül csináltad a meditációt, vagy vezette valaki. Mert ha egyedül, akkor nagyon bátor vagy ám. Ugye tudod, hogy ez nem veszélytelen.

Szerintem érdemes minél részletesebben felidézned magadban, hogy milyen körülmények kísérték a heves érzelmeket kiváltó szinteket. Milyen képeket láttál: önmagad, másokat; milyen érzelmeket éltél meg; beugrik-e egy dátum, vagy egy hely, stb.

Egyébként nem értem, hogy miért ne jöhetnének akár már első próbálkozásra is hiteles képek (valaki írt ilyesmit...). Fogékonyság, érzékenység kérdése.

Kíváncsi lennék, hogy csináltad; kérlek, küldd el nekem is!


Szép napot neked!

ParlanDo

2010. dec. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
légyszi küldd el nekem is. én már voltam utaztatáson, kíváncsi lennék, itt mi jönne be. előre is köszi.
2010. dec. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Előző életek medit valóban felelőtlenség egyedül csinálni szerintem. VEzetve szabad csak.Én nagyon szeretném megnézni az előző életeimet, valahogy mégis mindig úgy alakul, hogy nem jutok odáig. Mert valószínűleg erre még nem vagyok kész. És ha nem vagy kész mégis erőlteted valóban kaphatsz víziókat, ugyanis csak annyit láthatsz amennyit el tudsz viselni, ettől nem omolhat össze az életed. És gondolj bele abba is, hogy nem véletlen nem tudatosak az előző életed emlékei...
2010. dec. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül és nem mindenkire igaz, hogy elsőre vagy segítség nélkül ne sikerülhetne. Én 2 évvel ezelőtt csináltam ilyet és a meglátott képeket most igazoltam egy karma-utaztatással. De tény, hogy lélekben és energiában erősnek kell lenni hozzá. Tanácsos előzetes meditációs ismeret is, csak úgy spirituális előkészületek nélkül valóban nem lehet belevágni.
2018. dec. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!