Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehet hogy ez a fiú az ikerlán...

Lehet hogy ez a fiú az ikerlángom?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel pár hónapja ismerkedtünk meg. Már akkor az első napon éreztem hogy ez több lesz, mint barátság. Annyira függtem tőle attól a naptól kezdve, hogy magam is meglepődtem. El akartam mondani neki hogy szeretem, de nem mertem. Mindig lebetegedtem ha történt vele valami rossz. Teljesen megváltoztatta az életemet. Más ember lettem, jobb. 16 évesek vagyunk mindketten. Ugyanabban az évben születtünk, majdnem ugyanazok a dolgok érdekelnek mindkettőnket. Volt, hogy megakartam szüntetni a kapcsolatunkat, mert szenvedtem, mivel nem lehettünk együtt. Volt hogy kibírtam egy hetet nélküle aztán nem bírtam tovább és újra beszéltünk. Nagyon szeretem, de ez több mint egyszerű szerelem. Mindenről el tudunk beszélgetni. Szerintetek ők az ikerlángom vagy lélektársam?
2011. jan. 23. 14:34
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem most érzem először:D És lehet h nem vagyok követendő példa de minden lehetőséget kihasználtam h jól érezzem magam. Na de nem tudna vki normális választ adni?
2011. jan. 27. 14:33
 12/13 anonim ***** válasza:

szerintem az en valaszom normalis volt. ha te kitalaltad magadban, hogy az egyetlen "normalis valasz" az majd az, lesz ha valaki jon es elmondja, hogy igen az ikerlangod vagy a reinkarnaciod, akkor itt van:


lanyom. nem vagy te buta.Mndenki aki egy sotet tapasztalatlan egyszeru 16 eves "balta" lanynak nez, na azok mint tevednek. Te nem vagy az . az altalad leirt fiu legeny az bizony a te ikerlangod.



na ez mar normalis valasz nem? azt hallottad amit szerettel volna.


remenytelenul egyszerunek tartalak. De remeljuk a sajat erdekedben majd kinovod

2011. jan. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is előfordult, vagy legalábbis azt gondoltam, hogy tényleg megtaláltam a másik fele. Szinte mindenben egyetértünk. Aztán egyszercsak őt másfele vitte az élet, esélyt sem adott nekem...
2011. jan. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!