Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha 2 ember öngyilkos lesz...

Ha 2 ember öngyilkos lesz akkor 1 helyre kerülnek?

Figyelt kérdés
ha valaki "természetes" halállal hal meg akkor egy jó helyre kerül ....de ha vki öngyilkos lesz akkor nem. Vagyis ha én azért öngyilkos lennék hogy találkozzak 1 szerettemmel aki természetes halált halt...akkor nem láthatnám újra mert én öngyilkos lettem, és nem természetes halált haltam...remélem értitek :(de ha esetleg ő is öngyilkos lett volna meg én is az lennék...akkor újra találkozhatnánk azon a rosszabb helye ahova az öngyilkosok kerülnek?
2011. márc. 17. 19:11
1 2
 11/19 homo ludensz ***** válasza:
Az öngyilkosság olyan adósság a karma szempontjából hogy esetleg 3 leszületéssel is visszavethet. Ha ott találkozol is az elhunyt szeretteddel te mindenképp hátrányba kerülsz. Egyszerűben olyan mint ha az itteni életben súlyos szerződésszegést követne el. Le ugorhatsz egy toronyház tetejéről csak ez egyoldalú döntés és nem old meg semmit.
2011. márc. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Úr isten... Erre már nem lehet mit mondani...
2011. márc. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
25%

De. Lehet.

Innen már csak egy lépés a csoportos öngyilkosság szervezése...

2011. márc. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
34%

Mivel a léleknek szabad akarata van azt tesz amit akar, de az öngyilkosság általában mindig megbánással jár!

Lehet, hogy túl sokat vállalt és nem tudja végigcsinálni, és megpróbálja majd máskor.

De szerintem ugyanazzal a problémákkal szembesül!

2011. márc. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Aki öngyilkos lesz,nem kerül oda ahova szeretne mert nem teljesitette be a karmáját,ezért a köv.leszületéskor újra végig kell csinálnia azt ami miatt öngyilkos lett. csak jól.
2011. márc. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
ugy ezt most csak viccbó kérdezted,!?
2011. márc. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
nem kedves utolsó... komolyan kérdeztem ;)
2011. márc. 28. 15:14
 18/19 anonim ***** válasza:

Ha megöli magát, azzal az Istentől kapott testet öli meg, azért veszélyes, mert akkor életedben nem tudod megbánni. legalábbis ez a kereszténység álláspontja.

ezt a testet Istentől keptad, csak a lelked saját...

2011. ápr. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Ha a halálközeli élményeket nézzük (írom ezt úgy, hogy 50 százalékot adok a totális megsemmisülésnek, és 50-et annak, hogy létezik lélek), az öngyilkosok egy része tényleg nem szerez jó élményeket. Mesélnek páran a pokolról, többen arról, hogy valami nagy semmiben lebegtek, a HKÉ szokott nagyszerű élményei (alagút, fény, viszontlátás) nélkül. Mások meg klasszikus, pozitív élményről számolnak be. Szóval a Jóisten tudja... engem mindenesetre ez a bizonyos 50 százalék tart vissza csak, egy valóban feldolgozhatatlan trauma óta. Ha van túlvilág, bármilyen formában, az öngyilkosság valószínűleg nem a legjobb ajánlólevél.
2014. ápr. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!