Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek azért szokott...

Szerintetek azért szokott olyan érzésem lenni néha mintha jártam már volna valahol pedig nem is mert az egyik előző életemben voltam ott?

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 16:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
nem.
2010. jún. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
97%

Igen lehet,de az is esélyes,hogy csak nagyon régen voltál ott és azért rémlik.Ha viszont mondjuk életetben először mész Görögországba és ott jön beléd ez az érzés,akkor az is lehet,hogy csak egy nagyon hasonló helyen jártál már.Vagy esetleg képen láttad vagy videóban.

Ki tudja

2010. jún. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Számtalan logikus magyarázat van arra, hogy miért emlékezhetsz:

-régebb jártál már arra (esetleg kiskorodban)

-láttad a tv-ben a helyet

-valaki mesélt róla valamit (amire nem biztos hogy emlékszel már)

-esetleg valamit pont így képzeltél el

2010. jún. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
déjá vu - nem ritka dolog. -.-
2010. jún. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Déja vu. Habár nagyon jó azt gondolni róla, hogy előző életekkel kapcsolatos, de nem. Olvasd el ezt: [link] Ez persze nem bizonyíték arra, hogy nincs is előző élet.
2010. júl. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Én a második vagyok és csak a harmadiknak szeretném mondani h én pontosan ugyanezt mondtam
2010. júl. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy már jártál ahhoz nagyon hasonló helyen. Szerintem persze attól is lehet, hogy előző élet, meg minden, de az elég ritka dolog lehet
2010. júl. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem előző élet vanvmi szó olyan mint a deja vu denás áhhh
2010. júl. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
na végre z megnyugtad hogy sokan nem hisznek ebben az előző élet faszomságban, isten sincs karam sincs, Tudomány van csak.
2010. júl. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

szia, én csak annyit fűznék, hozzá, hogy én egy pár hónapja azt álmodtam, hogy unokatesóm, és egy ismerőse, unokatesóméknál töltött káposztát esznek egy fazékból. nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, de mikor eltelt egy hét, és én ugyanezt láttam, csak akkor nem álmomban, hanem ott voltam, akkor már elgondolkodtam, hogy-hogy is van ez.

nem deja-vu-m volt, hanem egy szimpla álom, és lám megtörtént...csak azt tudom mondani a kételkedőknek, hogy igenis léteznek ezek a dolgok, csak amíg az ember nem szembesül vele addig nem hiszi e.

2010. júl. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!