Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogyan tudom kiszámolni, hogy...

Hogyan tudom kiszámolni, hogy a párom esetleg rokonom volt-e előző életemben?

Figyelt kérdés
Valahogy biztos vagyok benne, hogy minket egymásnak rendeltek, mert amióta ismerjük egymást - míg össze nem jöttünk, mindig éreztem kettőnk közt valami energiát, ezzel ő is így volt attól a pillanattól, hogy meglátott. Amióta együtt vagyunk, egyre biztosabb vagyok benne, hogy ő a rég keresett másik felem, a lelkem párja.
2011. máj. 19. 22:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
én hiszek az ilyen "egymásnakrendelésben", de szerintem ez nem függ össze előző élettel. Meg nem hiszem, hogy ezt kilehetne számolni, nem szorzótábla ez.:) Ha hiszel az ilyenekben akkor meg menj el ilyen... nemistom hogy hívják azokat akik ilyenekkel foglalkoznak.
2011. máj. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, hogy a születési időből valahogyan ki lehet következtetni, hogy valamely előző életben esetleg volt-e bármilyen rokoni kötelék. Most olyan erős köztünk a kapocs, hogy szinte biztos vagyok benne, hogy ez a lélekkapcsolat nem most kezdődött...
2011. máj. 19. 22:34
 3/11 anonim ***** válasza:
nem tudom, nézegess internetes oldalakat, nagyon sok az ilyen témájú oldal, aztán hátha rábukkansz.
2011. máj. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi, ezzel indítottam. Sajnos nem tudom, hogyan is keressek rá :(
2011. máj. 19. 22:40
 5/11 anonim ***** válasza:
39%
Ember 1 percre benne lennék a hozzád hasonló emberek világában:) Mikkel tudtok foglalkozni...
2011. máj. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hidd el, ha egy kicsit is hagynád magad, biztos vagyok benne, hogy rájönnél, mennyi minden van, ami az előző életedből kihat a mostanira, és ha jobban belemélyednél, rájönnél, hogy ami esetleg most nem működik ebben az életedben, annak korábbi oka van, és van rá megoldás, csak rá kellene jönnöd. Azért, mert te nem hiszel benne, nem jelenti azt, hogy aki hisz, és elfogadja, az "bolond" vagy nincs jobb dolga. Ha nem hiszel benne, akkor mit keresel az ezotéria témában???
2011. máj. 19. 23:03
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kiszámolni nem lehet. A legbiztosabb módszer, már ha lehet egy ennyire ingoványos talajon bizonyosságról beszélni, az lenne, ha mindketten egymástól függetlenül részt vennétek irányított reinkarnációs meditáción vagy hipnózison, és az alapján már tudnátok, hogy melyik életben találkoztatok korábban és milyen kapcsolatban voltatok.

A születési időnek ehhez nincs köze, így pl. online kalkulátorokkal, numerológiai számolgatásokkal semmire nem mennél.

Azonban létezik karma-asztrológia, ehhez tényleg születési idő kell, viszont lehetőleg percre pontosan - természetesen mindkettőtökére szükség van. A két képletet összevetve meg lehet nézni, hogy vannak-e karmikus múltra utaló kapcsolódási pontok, árulkodó fényszögek, stb.


Tehát vagy keress valakit, aki megbízható és felelősségteljes, és vállal reinkarnációs utaztatást, vagy ha tudod a pontos születési időpontokat, keresgélj tovább karma-asztro témában.

2011. máj. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked a választ! Megpróbálkozom ilyesmivel is! :)
2011. máj. 19. 23:52
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
Miért kell ehhez azt tudni, hogy rokonok voltatok-e egy lehetséges előző életben? Miért nem tudsz annak örülni, hogy ennyire jól megvagytok? Miért kell még e mögött is valami külső okot keresni ahelyett, hogy csak simán boldog lennél vele?
2011. máj. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mert hiszek abban, hogy a lélek örök, hiszek abban, hogy valaha kettészakadtak a lelkek, és azóta is egymást keresik a világban, és szeretnék hinni abban, hogy az én lelkem rátalált a párjára ebben az életben. :)
2011. máj. 20. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!