Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek Van Élet A Halál...

Szerintetek Van Élet A Halál Után?

Figyelt kérdés
és ha leszületünk máshova halál után akkor ott nem emlékszünk az előző életünkre?
2011. jún. 27. 09:47
1 2 3
 11/22 Kameko-san ***** válasza:
Szerintem van.De nem a "mennyországban".Én úgy gondolom,hogy amint meghalunk,egy másik testben újraéledünk(persze még az anyaméhben).Az emlékeinket viszont elveszítjük.
2011. júl. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
10%
Mindegy, csak PIna legyen!
2011. júl. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

felettébb értelmes válasz előttem szóló.



Last One.Left. Igazad van. Pont. :) Azért nagyjából egyetértünk.

2011. júl. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
100%

Szerintem valami biztos van a halál után...

Mivel az lehetetlen, hogy vagyunk és hirtelen eltűnünk.. és semmi..

Mi célból lennénk itt?

Nincs olyan folyamat amivel bármit is ellehet tűntetni ugy, hogy semi ne maradjon..

L/14

2011. júl. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Anyomika ***** válasza:
20%
Nincs élet a halál után ekkora hülyeséget. Ezt csak azért találták ki hogy életünkben keményen dolgozzunk hogy majd a menyországban pihenünk. Ha lenne élet a halál után arról szerintem tudnánk. És miért ne lehetne valamit elpusztítani. Ha lenne élet halál után akkor a menyország , pokol picit túlzsúfolt lenne. És honnan tudod hogy visszatértél ha nem emléxel az előző életedben történtekre. A tudomány már sok 1000X cáfolta a bibliát de a biblia még nem cáfolta a tudományt. Az ember semmiben sem külömbözik a többi szerves anyagtól amit mi tudatnak nevezünk az is csak kémia fizika minden megmagyarázható... Inkább használd ki az életed mint hogy a halál után várd a jutalmad. És ha vkinek más gondolata van cáfoljon meg.
2011. júl. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Szerintem van, és amikor végigsétálunk azon a bizonyos alagúton és elérünk a végére, akkor jövünk az új testünkel az anya méhből. És ahogyan reggel az éjszakai álmokat, úgy az előző életünket is elfelejtjük.
2011. júl. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
hogyne lenne ?itt a bizonyíték: Halál élet látjátok az élet a halál után van? na meggyőztelek?
2011. aug. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
Én hiszem, hogy van. :)
2013. aug. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Szerintem ez olyan, hogy egy idelyig alszol és aztán egy új testben ébretsz fel!!!
2015. jún. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
52%
Én nem hiszek a reinkarnációban (halál után egy másik testbe születés) Sem a mennyországban, Én úgy gondolom hogy bár nehéz elfogadni, meghalunk és utána nekünk lezárul egy korszak. És el kell fogadnunk hogy nem leszünk és át kell adnunk a helyünket a következőknek.Úgy gondolom hogy ez az élet rendje. Megszületünk-élünk-meghalunk. És egyszerűen csak így van. És nincs rá semmilyen tudományos magyarázat. Ha azon gondolkozol folyton mi lesz miután meg halsz, lehet hogy nem foglalkozol eleget azzal ami a halál előtt van.
2018. jan. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!