Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Honnan tudhat meg az ember...

Honnan tudhat meg az ember információkat az előző életéről?

Figyelt kérdés
Szkeptikusok ne fárasszák magukat azzal, h beírják mennyire hülye vagyok, amiért hiszek ebben.
2011. júl. 8. 01:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
76%

Talán segít, ha elolvasod Dr. Michael Newton-tól a „Lelkünk útját“. Ez egy négy részből álló könyvsorozat.

Egy amerikai pszichológus írta, aki a pácienseit regressziós hipnózisban visszaküldte az előző életükbe, hogy meséljék el az ott tapasztaltakat, ill. hogy milyen okból választották ezt vagy azt az életsorsot. Más esetekben a köztes létbe vitte őket a hipnózis segítségével, abba a létbe, ami két (Földi) élet között van, hogy beszámoljanak az ott eltöltött időszakról. Szó van továbbá a kísértetekről is. Az internetről is le lehet tölteni őket:


[link]


[link]


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. júl. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
52%
Így van! Tényleg nagyon jó könyv!
2011. júl. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

mondjuk a hipnózis tényleg működhet, az utaztató kifejezést még nem hallottam ugyan, de nem vonom kétségbe.

Én ugyan nem foglalkozom a "tettlegességig" ezzel a témával, érdekesnek tartom, látok benne rációt is, sőt, valamilyen szinten hiszem is az előző életeket, de ennyiben maradtam vele.

Ha mindenképpen meg szeretnéd tudni, mi voltál, ki voltál előző élete(i)dben, akkor viszont nagyon meg kell választani azt, aki visszavisz. Ha nem megfelelően végzik, ottragadhatsz. Nem mondom, hogy ne csináld, csak ezt is mérlegeld, inkább az utaztató, vagy hipnoterapeuta (vagy hívjuk akárhogy) kiválasztásában.

2011. júl. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
60%

Szeretnék értelmes választ adni a kérdésedre a többi hülye után.


Kétféleképpen is rájöhetsz:

-Segítségül hívsz valakit, aki ért ehhez, pl médiumokat, vagy boszorkányokat. (Nem hülyeségből mondom a boszorkányokat, ezeknek állásuk a gyógyítás, a jóslás, de nem úgy mint a TV-ben! Az vmi vicc, ami ott folyik és lejáratás)

-A másik módszer, h önmagadban keresed meg az előző életedet, h mi lehettél.


Ez elég nehéz, kell hozzá Önismeret és el kell fogadnod magad, nem tagadhatod le az esetleges olyan dolgot, amire úgy gondolod, hogy ez nem lehet rá igaz.


Mondok egy példát: Vannak emberek, akik tipikusan úgy viselkednek, mint az állatok. Itt gondolok arra, hogy valaki a macskafélék tulajdonságaival rendelkezik és úgy is viselkedik. Ezt nem lehet észrevenni olyan könnyen. Ilyen a dörgölőzés, fülmozgatás, nyújtózkodás, mindez általános tevékenységben, ÖSZTÖNÖSEN. Holott tűnhet emberinek, mégis a mimikájából, testtartásból le lehet szűrni róla a dolgokat.


Ez csak egy példa volt az előző állati élet kihatására kapcsolódóan. Elég nagy az internet, utána tudsz nézni a dolgoknak, hogy vizsgáld meg önmagad. Ha még van kérdésed hozzám, írj nyugodtan. Remélem tudtam segíteni.


A többiek meg csak közönyösek, ne hallgass rájuk. Biztos vagyok benne, hogy minden hülyén kommentelőnek volt valami furcsa esete az életben, amit ha elmondana, akkor hülyének néznék. Tipikusan kisebségi komplexusban vannak, és az elnyomottságukból, hogy ők nem mondták el, amit átéltek, téged próbálnak kivetni.

2011. júl. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Tud valaki olyan embert aki tud ebben segíteni?? jó lehet h vannak olyanok akik aztmondják h ez hülyeség de sokan vannak akik megtalálták h kik voltak és énis megszeretném találni....és mennyibe kerülhet egy ilyen? légyszi csak komoly válaszok...
2011. júl. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
A titkolózós mindenedet! A mostani életedre koncentrálj te ostoba! Ezotéria mi? Gratulálok hogy ennek az elismert közösségnel a része vagy.
2016. máj. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Gratulálok, h sikerült megtalálnod egy 5 éves kérdést. :D
2016. máj. 25. 00:10
 18/18 SztupaDin ***** válasza:
Én ismerek valakit, aki ebben tud segíteni. Feltéve, ha még aktuális a dolog.
2017. okt. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!