Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Egy lélek miért választ...

Egy lélek miért választ magának, , beteg, , életet?

Figyelt kérdés

Barátom leukémiás volt...tegnapelött meghalt...szívem darabokban.....álmaim szertefoszlottak.... és nem értem: miért?

miért?

26 éves volt... 26..értitek?

2 évig küdött a démonnal...2 évig... és soha nem adta fel..soha.. soha..erős volt...kitartó.. a legerősebb ember.. hitt..remélt..álmodott....nem értem... nem értem.. nem értem....!

Most hol van? ugye... egy boldogság, szeretet, nyugalom veszi körül öt. ugye? A lélekvilág... istenem... nemtudom felfogni...nem megy....!


2011. jan. 26. 15:15
 1/9 anonim válasza:
100%
Őszinte részvétem!!!!!
2011. jan. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte részvétem. El tudom képzelni, milyen nehéz ez most neked. De hogy a kérdésre válaszoljak, több oka is lehet, hogy miért választott beteg életet, vagy neki kellett ebből tanulni, vagy éppen ő tanított az állapotával másokat. Abból, amit leírtál én az utóbbira tippelek, taníthatta a környezetét, arra, hogy hogyan kell erősnek, kitartónak lenni, akkor is, ha már nincs sok remény.

Miatta már nem kell aggódnod, az ilyen szituáció azoknak nehéz, akik itt maradtak. De gondolj arra, hogy milyen volt ő, és legyél te is erős, és élj tovább...

2011. jan. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ezeket a dolgokat szerintem itt a földön ember ,meg nem fogja érteni, illetve már egyre közelebb áll az emberiség ahhoz hogy elfogadja azt hogy léteznek olyan dolgok is amelyeket eddigi ép ésszel felfogni nem lehet(csodáknak nevezzük)


sajnos ez egy szomorú eset.

2011. jan. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Percenként meghal valakinek a szerette, és nem azért mert a lelke rossz testet választott, hanem mert megfázott, és tüdőgyulladást kapott, ami persze nem a lelke hibája, hanem az agyáé, ami nem hallgatott saját magára, és nem vette fel a harmadik pulóvert vagy a sapkát.

Részvétem egyébként, remélem sikerül feldolgozni.

2011. jan. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 tetris ***** válasza:
100%

Őszinte együttérzésem! Rettenetes, hogy ilyen fiatalon ment el. De ha jó ember volt, akkor mostmár a legcsodálatosabb helyen van, amit földi halandó el se tud képzelni.

Nem lehet mit tenni. Hiába volt fiatal, kedves, szeretetreméltó ember. Ha megbetegedett, és a szervezete nem tudta leküzdeni, akkor vége.

Próbálj meg az együtt eltöltött szép emlékekre gondolni, vidám beszélgetésekre, kalandokra. Így maradjon meg a szivedben. Sírd ki magad alaposan, gyújts érte gyertyát, de valahogy fogadd el, hogy nincs többé, és próbáld meg elengedni őt.

Mégegyszer részvétem!

2011. jan. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 szilvo79 ***** válasza:
tiszta szívemből sajnálom.tudom mit élsz át.nekem 12 éve halt meg anyum,rákos volt.annyira gyerek voltam,azt sem tudtam,hogy élem túl.bíztam abban,most már boldog,nem fáj semmi neki.hidd el a barátod is örülne,ha látná,hogy erős vagy.olyan mint Ő volt.és már ő is boldog,annak kell lennie,ennyi küzdelem után.ezt,el kell hinned!Őszinre részvétem.
2011. jan. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem! Sajnos azt nem lehet tudni, miért választotta magának azt a testet. Ezt bizonyára nem ő döntötte el. Az is lehet, hogy valami rosszat követett el előző életében vagy akár a mostaniban és most visszakapta.Lehet ki akarta váltani egy bűnét ezzel.Vagy pedig egy tanító lélek volt, hogy felnyissa az emberek szemét. Ne azzal foglalkozz mi miért van, csak élj szeretetteljes életet, és meglátod jót fogsz visszakapni az élettől :).
2011. jan. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

lehet azért, hogy egy másikat erősítsen, aki azt hiszi, hogy elveszítette...nem veszít el senki semmit, csupán ezt a téves képzetet kreálja meg magának az egyén a hiánnyal együtt. ami van, az van, nincs olyan, hogy megszűnik, maximum olyan van, hogy a te érzékeidnek megfoghatatlan, de az elméddel/szíveddel láthatod. ott van veled mindig, és ott is lesz...abban pedig biztos lehetsz, hogy aki tapasztalja a halált, az abban a pillanatban átérzi mi is a valós boldogság.


ui.: az élet folytonos, az élet igazságos, az élet az van, így ami él, az meg nem szűnik. a tudat/elme/értelem örökké él.


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. jan. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Őszinte részvétem, bár nem most volt, annyi hozzáfűzni valóm van, hogy sehol sincs, nincsenek gondolatai, egyszerűen nem létezik a "lélek"nek nevezett része.


Részvétem mégegyszer, szomorú dolog...

2011. febr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!