Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Olyan előfordulhat, hogy aki...

Olyan előfordulhat, hogy aki az én lelki társam, annak nem én vagyok? Vagy ez mindenképpen kölcsönös dolog?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 15:06
 1/8 skarma ***** válasza:
Ezen már én is gondolkodtam... A lelki társon itt most azt érted, aki a Párod, akiből csak Egy van? Mert akkor szerintem kölcsönösnek kell lennie... vagyis kéne...
2011. aug. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, a páromra gondoltam..Nem tudom, mennyi az esélye hogy két lelki társ megtalálja egymást.
2011. aug. 12. 15:24
 3/8 skarma ***** válasza:
Úgy gondolod, most megtaláltad és ezért kérdezed ezt?
2011. aug. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Won ***** válasza:

A lelki társ az nem feltétlenül kölcsönös, de a duálpár, a lelked másik fele az igen.


Won

2011. aug. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, azért kérdezem, mert azt hiszem, megtaláltam.
2011. aug. 12. 20:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Természetesen kölcsönös. Ha egyikőtök nem így érzi, az attól van hogy még nem áll készen. Talán még másfelé viszi az élete, és néhány év múlva talál vissza hozzád. Vagy sohasem. A szabad akaratot nem szabad kihagyni a számításból.
2011. aug. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ma reggel újra összejöttünk, szóval így már nem is aktuális a kérdés ;)
2011. aug. 20. 11:44
 8/8 anonim válasza:
Ha te úgy érzed, h ő a lelki társad, akivel egyek vagytok, akkor az oda vissza kellene működnie. (mint egy egyenlet) Ha ez nem így van, akkor lehet h nem ismered még teljesen és ezért nem tökéletesen passzoltok.
2011. aug. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!