Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A következő életem jobb lesz?...

A következő életem jobb lesz? Van egyáltalán következő élet?

Figyelt kérdés

Nem kell nekem már ez az élet utálom magamat mind külsőleg mind belsőleg.

Egész életemben csak céljaim voltak, de eredmények szinte semmi.

Mi értelme lenne így élni?

Ha nincs jó eszem, legalább külsőleg lennék jó de nekem egyik sincs.


2011. aug. 21. 18:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

13:00

Én nem úgy mondanám, hogy rosszabb, hanem nehezebb, többet kell küzednie, lentebbről fogja kezdeni.

2011. aug. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A külső kérdező relatív- ahogy tartja a mondás "minden zsák megtalálja a maga foltját"

Jó eszed nincs? az is relatív-- egy a lényeg ügyes légy valamilyen vonalon annyira hogy apránként de boldogulni tudj.

A mai világban lehet valaki gyönyörű még is csak prosti lesz belőle. Lehet valaki jó eszű, még is munkanélküliként vegetál.


Mi értelme az életnek? Nagyon sok, de tudod ahhoz azért valamit neked is akarni kell. Ha állandóan pesszimista vagy ha nem szereted tiszteled minimum önmagadat akkor te magad okozod a reménytelenségedet.


Nem elég az hogy célokat tűzöl ki azoknak a céloknak egy elérhetőknek kell lenniük és azokat amelyek elérhetők meg is kell valósítani, "addig kell ütni a vasat amíg meleg"!

Addig kellene téged is jól felpofozni amig fel nem ébredsz ebből az értelmetlen pesszimizmusodból amig nem érzed a fájdalmat amit a pofonok okoznak és végre meg keményednél tőle és a sarkadra állnál önmagadat becsülve elsősorban.


Csak arra gondolj hogy TE magad RENDKÍVÜLI VAGY!

S tudod miért? MERT NINCS BELŐLED TÖBB, CSAK EGYETLEN PÉLDÁNY ezen a világon!

2013. okt. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!