Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért tagadják sokan a reinkar...

Miért tagadják sokan a reinkarnációt? De ha már itt járunk, mondhatnám azt is, hogy miért tagadják annyira azt, amit nem látunk, ami "természetfeletti".

Figyelt kérdés
Mert én megértem..hiszik ha látják. Azt nem értem miért jobb ez nekik. Mégha nem is léteznek ezek a dolgok, ha már hisz benne az ember, úgy tapasztaltam, sokkal optimistább, életvidámabb lesz.
2011. szept. 4. 17:04
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
De épp ezen ismeretség megszerzésének érdekében kell nyitottnak lenned. Bár még mindig többre mész, ha tartod magad a "Ami az igazságod, azt tartsd meg igaznak, a többit vesd el"-hoz.
2011. szept. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Embere válogatja. Ha tudnád, hogy egy szkeptikusnak milyen nehéz hinni. Én a vallásomban próbálok hinni, de mivel Isten létezését sem bizonyítani, sem cáfolni nem lehet, gyakran elbizonytalanodok. De ilyenkor újra és újra megpróbálom. Nehéz ügy, én szeretnék tudni vakon hinni ebben bármikor és bármilyen körülmények között.

Amúgy ha már Neked ilyen könnyen megy a hit, hogy azon csodálkozol, hogy egyesek miért szkeptikusak, akkor használd ki. Ne a reinkarnációra pazarold, hanem keresd Istent. Amúgy a kérdésed hitre utaló részét irigylem. Ja, ezt ne térítgetésnek vedd, hanem egy jó tanácsnak :)

2011. nov. 20. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!