Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha valaki bérgyilkost fogad...

Ha valaki bérgyilkost fogad fel saját maga ellen akkor is itt ragad a lelke a Földön, mert öngyilkosságnak számít?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 20:15
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
63%
Keress fel egy pszichológust, te beteg vagy!
2012. jan. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Ezt most komolyan kérdezem.

Azt hallottam, hogy az öngyik lelke a Földön ragad bizonyos időre. De, ha más öli meg az Ő kedvéért akkor is?

2012. jan. 24. 20:27
 3/24 anonim válasza:
4%
Az az öngyilkosság, amikor saját magát öli meg az ember, ha mást fogad fel erre, az gyilkosság. A nevében is benne van, ha önmagát öli meg az ember, csak akkor az.
2012. jan. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy így elkeseredve?Biztos,hogy ez az egyetlen módja a gondjaidra?Ha megkérdezhetem mennyi idős vagy?
2012. jan. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Ezt csak kíváncsiságból kérdezem, mert egy filmben láttam még régen. De konkrétan arra vagyok kíváncsi ilyenkor hova kerül a lélek?
2012. jan. 24. 20:40
 6/24 anonim ***** válasza:
62%
Ez is öngyilkosságnak számít!
2012. jan. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
43%

ha felnőtt lennél nem tennél fel ilyen kérdést tehát azt javaslom , hogy a szüleidet kérdezd efelől , a válasz nagymértékben függ attól hogy milyen mértékben hívő a családod és milyen mértékben akarnak ránevelni téged is a nagy mesekönyv okosságaira. félre értés ne essék a Biblia egy fantasztikus olvasmány kérdés hogy érdemes e rá alapozni

ha engem kérdezel teljesen lényegtelen , hogy hogy halsz meg az agyi reakciók valamint a szíved leállta után te már csak egy lassan hülésnek aztán foszlásnak induló élettelen test leszel. a lélekvándorlás más tészta , a tudatod egyértelműen megszűnik.

2012. jan. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 yossarian44 ***** válasza:
42%

Az öngyilkosság és a gyilkosság közötti különbség lényegtelen. A végeredménye mindkettőnek halál, és akkor valószínűleg szépen elpusztulnak az agysejtjeid, és mivel nincs az, ami tárolná a személyiséged, ezért megszűnsz te is.


Vannak erre ugyan kacifántosabb magyarázatok Mennyről, Pokolról, következő életről, és Nirvanáról, de ezek valszeg csak arra szolgálnak, hogy az, aki hisz bennük, ne féljen annyira a haláltól. Mert ugye bizonyítani nagyon egyiket sem sikerült - bár a lélekvándorlással kapcsolatban egy prof. elég érdekes könyvvel állt elő.

2012. jan. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Érdekes én azt hallottam, hogy a pokolra kerülnek. És a reinkarnációjuk is a pokolra kerül.
2012. jan. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Van tutibb módszer is: szólj be pár kancigánynak. Még fizetned sem kell és a rokonaidra maradhat a pénz.
2012. jan. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!