Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehetett előző életem?!

Lehetett előző életem?!

Figyelt kérdés
Ti hisztek a reinkarnációban? Én mostmár teljes egészében. Mintha előző életemben lovag lettem volna. Azért gondolom ezt, mert voltunk egyszer ilyen bemutatón, ahol ki lehetett próbálni a kardforgatást. Egy oktató megkért h próbáljam ki. Negyed óráig ízlelgettem a technikát, aztán jöhetett a küzdelem. Legyőztem az oktatót!!! Azt mondta h nagyon különleges lány vagyok, hiszen ő már gyermekkora óta űzi ezt és én mégis legyőztem. Lehet h előző életemben lovag lehettem?

2012. márc. 25. 15:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nem hiszek a reinkarnációban. Azt sem hiszem, hogy lovag lettél volna és azt sem, hogy most az lehetne belőled, vagy esetleg vívó.
2012. márc. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Az ezoterikusok szerint mindenkinek volt előző élete. Ha hiszel az ezoterikába, keress fel pár ilyen honlapot, és választ kapsz a kérdésedre.
2012. márc. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Szerintem is reinkarnálódunk, nem lenne logikus, hogy nem. Azt mondjuk kétlem, hogy közvetlenül előző életedben lettél volna lovag, mert állítólag mostanában nem telik el olyan sok idő 2 élet között. De bárki bármiben tehetséges, az azért van, mert előző életeiben összegyűjtött benne annyi tapasztalatot :)
2012. márc. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Martina11 válasza:
Én hiszek benne és szerintem az előző életedben az voltál.
2012. márc. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Tedzsasri ***** válasza:

Biztos h volt elozo eleted,nem is egy nagyon sok.


A BHAGAVAD GITA vilagosan megmagyarazza,h hanyszor szuletunk meg es miert,es hogyan kerulunk ki ebbol az a nyagi vilagbol.Ha erdekel szerezd be ezt a konyvet a krisnasoktol ez a legbolcsebb konyv a vilagon ott mindenre kapsz valszt.Ez 5000 eve irodott szanszkritul de mostmar magyarul is beszerezheto.NE mulaszd el ,ha elolvasod megvaltozik az eleted,latni fogod a vilag valodi oldalat,mindent erteni fogol es minden vilagossa valik eloted.

2012. márc. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nincs előző élet, nincs reinkarnáció. Tanulj!
2012. márc. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:

Csóri csávó, hogy el tartsa a családját, a mai világban hazudnia kell, hogy elhidd mekkora tehetség vagy, és tejeld az óráit.

De amúgy meg, [link] inkább ilyesmiken törd a fejedet, mert ezek a valós kérdések az életben, és ha hiszed ha nem, még a válaszaidat is meg lelheted benne.

Nem mondom, hogy nincs reinkarnáció. Mindennek akkora ereje van, amennyire hisznek benne, ilyen a világ.

2012. ápr. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
Igen, lehetett előző életed, nem véletlen a kardforgatási tudásod. Megpróbálhatná más is az oktatót csak úgy legyőzni, csak nem gondolom, hogy sikerülne. Az előző életekre az ember nem emlékszik sohasem, de készségszinten előtörhetnek emlékek, mint nálad is.
2012. ápr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Én most élem az 1000000 életem. Amikre emlékeszem a legelső életemben egy kő voltam (erre tisztán emlékszem), akkor voltam ősember (én találtam fel a tüzet), voltam sárkány és egy pillangó is voltam Ázsia területén, ja és én voltam Attila (Istenostora, hunok király). Azt hiszem most vagyok 4211-re ember.
2012. ápr. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nincs reinkarnáció, nincs előző élet, sőt következő sem..
2012. ápr. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!