Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Voltatok már ilyen "előző...

Voltatok már ilyen "előző életes utazáson"? Mi volt, mik a tapasztalataitok és miért mentetek?

Figyelt kérdés
én is szeretnék de csak jövőre leszek 18...
2012. jún. 1. 13:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Én már voltam, és nagyon érdekes volt, nagyon tetszett! Teljesen ott voltam abban az előző életemben, akkor is nő voltam, Az 1500as években éltem, és ott ismertem meg a mostani páromat először, akinek akkor sajnos el kellett mennie, ezért nem teljesedett be a kapcsolat. Ezért mentem, hogy megtudjam, miért féltem annyira, hogy elhagy. És még más dolgokra is választ kaptam, nem bántam meg, sőt! Életem legolcsóbb és legnagyszerűbb "utazása" volt!
2012. jún. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
na ez tök jó lehetett :) hogy láttad a mostani párodat? úgy nézett ki mint most vagy csak érezted hogy ő az? magadat láttad? és azért láttál vele kapcsolatos részleteket mert azt "kérted"? én azt olvastam hogy 10 000 ft... annyi volt? bocsi a sok kérdésért :)
2012. jún. 1. 13:50
 3/23 anonim ***** válasza:
76%

Nem, abszolút nem így nézett ki, de tudtam, hogy ő az! Saját magamat úgy láttam, mint ahogy most látom magamat(értsd:ha lenéztem, ott volt a lábam, láttam, milyen szoknya volt rajtam, stb, de az arcomat nem láttam, mert nem volt tükör, amibe belenézhessek. Igen, én kértem, hogy ezzel kapcsolatos életembe menjek vissza, de ezt meg is kérdezi az utaztató, hogy miért mentél oda, mire vagy kiváncsi.

Elmentem még a titkok házába az utazás után, meditatív állapotban, ott egy ettől teljesen független dologra kaptam választ, ami megszabadított egy örök kételytől:)

Én 4éve voltam, akkor 7000 volt, tehát reális a mostani 10000.:) Kérdezz nyugodtan, ha tudok, segítek!

2012. jún. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat :) és ugyanannyi idősek voltatok mint most? a titkok háza az az ahol kérdezhetsz bármit ugye? :) mostmár nem félsz a párod elvesztésétől? egyszerre több dolog miatt is mehetsz erre? szóval ha nem csak egy dolog érdekel...:) és amikor a végén a titkok házában jársz, akkor is beszélsz hangosan az utaztatónak?
2012. jún. 1. 14:08
 5/23 anonim ***** válasza:
66%

Én 16 voltam, a párom 20. 2évig vártam rá reménytelenül, aztán belekényszerítettek egy érdekházasságba, a férjem pedig a jelen életemben az apám volt(ezután vele is tök jól rendeződött a kapcsolatom).

A bölcsek tanácsától kérdezhetsz 3 dolgot, a titkok házában mindenki mást lát(én egy tükröt, amibe belenéztem, és láttam magamat 87 évesen ebben az életemben. Ez volt a nagy kételyem, mert 5éves korom óta hajtogattam, hogy 44évesen fogok meghalni. Kiderült, hogy abban az életemben haltam meg 44évesen).

2012. jún. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Ja, és már nem félek, hogy elveszítem, és persze, bármire kérhetsz választ, de tudd, hogy csak arra fogsz kapni, amire fel vagy készülve lelkileg, mert olyan nem fog előkerülni a tudatalattidból, ami megterhelne vagy veszélyes lenne rád. Fontos a jó utaztató is!
2012. jún. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Én is kipróbálnám ezt,de félek tőle,meg plusz ha el kell lazulnom,én rittig ideges leszek:)Megnéztem ezt a titkok házát most a neten,van netes kártyajóslás,hogy rá kell kattintani a kártyákra:tök igazat írt ki amire most a szerelem témakörében rákérdeztem:)
2012. jún. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Amúgy ismerősöm,aki nagyon szkeptikus, volt ilyesmin,ha jól emlékszem az ükapjával találkozott.Nyugodt is volt mikor eljött onnan,választ kapott a kérdésére.Viszont utána előfordult hogy nem kapott levegőt párszor néhány másodpercig,lehet hogy az utóhatása volt ennek a dolognak.
2012. jún. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
66%
Utolsó, nagyon fontos a jó utaztató, mint ahogy írtam! Ha megbízol benne, nem fogsz félni, és segíteni fog ellazulni is. Hallasz mindent, amit mond, ami történik. Ja és nekem bent volt végig anyukám, aki azt mondta, nagyon érdekes volt, ahogy látta, mennyire átéltem az akkor történteket. Pedig 26éves voltam akkor :)
2012. jún. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
39%
Hát ti hülyék vagytok :D
2012. jún. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!