Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Milyen tapasztalataitok...

Tyrion97 kérdése:

Milyen tapasztalataitok vannak szellemidézéssel kapcsolatban? Minél több részletet lécci?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 16:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
a végén kérdőjel nélkül
2011. nov. 15. 16:15
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Nekem az a tapasztalatom, miután sok ki p...s itt a GYK oldalán belebonyolódott nem egy ilyen hogyan idézzünk szellemet dologba és fogadni merek rá, hogy fogalmad sincsen hogy mibe nyúlsz bele, utána itt fogsz nekünk rinyálni, hogy segítsünk neked kimászni ebből a roppant mód kellemetlen helyzetből mert a vízcsapból is szellem folyik.
2011. nov. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
én nem akarok idézni csak kíváncsi vagyok
2011. nov. 15. 16:35
 4/11 anonim ***** válasza:
3%

Ne légy kíváncsi.

1. Szellemek már pedig nincsenek

2. Ha nagyon bele éled magad ebbe az egész szellem témába még a végén elhiszed, hogy tényleg vannak.

2011. nov. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hiszek bennük mert nagyon sokan mondták hogy megcsinálták és mondjuk másnap meghalt az illető... valami biztos van benne. de szerintem is jobb ha békénhagyjuk őket
2011. nov. 15. 16:42
 6/11 anonim ***** válasza:
És ha meghalt a szellemidézésben az illető akkor hogy tudta elmondani? :D
2011. nov. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
többen csinálták :)
2011. nov. 15. 16:58
 8/11 anonim ***** válasza:
És azok is elpatkoltak? :D
2011. nov. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Antimod ***** válasza:
96%

Lett volna százezrem arra, hogy a(z akkor még) négy kommentelő közül lesz olyan okos, aki kijelenti, hogy nincsenek szellemek.

Csak még nem találkoztál velük, haver!

2011. nov. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
11%

Mert te igen, mi, "haver"? Laboratóriumi körülmények között bizonyítsad már be a szellemek létezését, aztán ismételd is meg, akkor talán nem röhöglek körbe.

Az, hogy valaki szellemet VÉL látni, az közel sem jelenti azt, hogy valóban azt is lát. Az égvilágon semmi, de SEMMI konkrét bizonyíték nincsen ennek az állítólagos jelenségnek a létezésére, az pedig, hogy pár skizofrén hallucináló elmebeteg mint mond, irreleváns tényező.

2011. nov. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!