Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi a valóságalapja a pozitív...

Mi a valóságalapja a pozitív erőnek és a pozitív gondolkodásnak?

Figyelt kérdés
Alapból pesszimista srác vagyok aki sajnos nem sok jót kapott az élettől.Volt egy barátnőm aki nagyon pozitívan állt mindenhez és nagyon sikeres volt..(Talán most is) Ő mondta mindig?"Ne izgulj! Jó lesz csak higgy benne!" Ez valós lehet?Ha valaki igazán pozitíva áll a dolgokhoz akkor elérhet mindent? Nekem sok kívánalmam nincsen,csak ANGLIA! Szeretnék ott dolgozni és élni a szakmámban...de sajnos sem pénzem,sem nyelvtudásom nincsen hozzá,de akkor is álljak pozitívan ehhez a MISSION IMPOSSIBLE-hez? (Lehetetlen küldetéshez)

#sors #karma #Pozitíverő
2012. jún. 5. 15:18
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Vagy aki peches az életben,az az is marad világéletében?

Vagy ezen lehet javítani?

2012. jún. 5. 15:20
 2/16 Smartguy86 ***** válasza:
95%
Addig nem fogsz pozitívan állni semmihez, amíg nem követsz el nagy hibákat. Eddig csak sodródtál az életben, semmit nem csináltál igazán szívből, nem akartál elérni semmit saját erőből, csak vártad a csodát. Majd ha elkezdesz tenni a céljaidért (dolgozni, megtanulni angolul), akkor érezni fogod, hogy tartasz valamerre. Amíg lusta és passzív ember maradsz, addig csak az lesz, ami most is - elrohan melletted minden lehetőség, te meg maradsz a híg szószban...
2012. jún. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Persze hogy állj hozzá pozitívan.Attól hogy valaki életének egy időszaka peches volt az könnyen megváltozhat.Jóra kell gondolni,mindig jókedvűnek lenni,jót cselekedni stb.és sokkal jobb lesz hidd el (tapasztalat)

Az Angliás dolgot az attól függ, hogy hányéves vagy.Ha diák korosztályú akkor elmehetsz diákmunkára,ha felnőtt akkor keress egy átmeneti munkát spórolgasd a pénzed,és ha összegyűlik elég akkor go Anglia.A nyelvtudással nincs gond ha 20-30 év körüli vagy még akkor sincs késő elkezdeni tanulni.

2012. jún. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Evidens, hogy valamit csak úgy tudunk elérni, hogy akarjuk és bízunk benne ,hogy sikerülni fog. Ebben még nincs semmi hókusz-pókusz. Ezen kívül, ha te pozitívan, vidáman fordulsz az emberek felé, akkor ők is így állnak hozzád és ez is fontos, hogy sikereket érj el, mint pl. jó munkahely megszerzése. Ez sem varázslat :-)
2012. jún. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Ez mind szép és jó..De én szerintem sokat segítettem már másoknak akik ma már le sem sz@rnak és elfelejtettek...De mind1.

Szóval semmi változás nincsen,senki nem segít...

2012. jún. 5. 16:23
 6/16 anonim ***** válasza:
Az hogy ha mesterségesen pozitívan gondolkodsz, akkor jól érzed magad, ergó boldogan éled az életedet. semmit nem fogsz bevonzani, leélheted az életedet csóróként is, de legalább bóldog leszel és ez jobb mint aggódó gazdagként vegetálni, hogy jajj a tőzsde a részvények zuhantak mi lesz most.
2012. jún. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Smartguy86 ***** válasza:
93%

"de legalább bóldog leszel és ez jobb mint aggódó gazdagként vegetálni, hogy jajj a tőzsde a részvények zuhantak mi lesz most."


Egyik se jobb semmivel sem. A csóró is aggódik, csak nem a részvénye miatt, hanem hogy elveszíti az állását vagy nem lesz mit ennie. A kiegyensúlyozott élet nem itt kezdődik!


Kérdező! Az, hogy te segítesz másokon még nem növeli a tekintélyedet, ha amúgy hagyod magad kisemmizni. Ha te olyan ember vagy, aki mások talpát nyalja egy kis szeretetért, akkor már tudod, hogy hol hibáztál... Érd el, hogy tiszteljenek, úgy a barátaid, mint a másik nem tagjai! Másképp nagyon nehéz életed lesz, nekem elhiheted és a végén még oda is eljuthatsz, hogy másokat fogsz hibáztatni a saját hibáidért...


Amint mondtam: érj el saját erőből dolgokat, tanulj jól, dolgozz kitartóan, keress pénzt, alkoss a művészetekben, sportolj, legyen hobbid, amiben jó vagy (ha nem a legjobb). Ezek azok a dolgok, amikkel kivívhatod mások tiszteletét! Legyél érdemes a tiszteletre! Ha eddig nem voltál, akkor most meg kell tenned mindent, hogy az legyél. Ez nem olyan dolog, ami valakinek az ölébe hullik valakinek meg élete végéig küzdeni kell és akkor se éri el! Mindenki küzd, ilyen az élet. A csóró is küzd, a gazdag is küzd, a szerelmes fiú is küzd, a lány is küzd akit ki akarnak használni szexuálisan. Az ember egy állat - és bizony az erősebb kutya b@szik... :)

2012. jún. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A pozitív hozzáállású barátnőd valószínűleg eleve jobb környezetben élt, több pozitív visszajelzést kapott, több sikert, jobb képességeket. Ezért neki alapvetően jobb élete lesz, és könnyebben veheti az akadályokat (ez utóbbi nem persze nem biztos).
2012. jún. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ne hallgas rájuk. Minden igaz a pozitív godnolatokról, és a mosolyról. Ha mégis rossz (-nak vélt) dolog történi veled, godnold azt, hogy ez lesz a lépcső a most következő jóhoz. Minden reggel godnold ezt: Ma nagyon szép napom lesz, hajtok a célomért, és előrébb jutok 1-2 lépcsőfokkal. Arcod mindig sugározzon bizalmat, jóindulatot. Ezt úgyéred el, hogy egyszerűen ilyen godnolatokat gondolsz. A godnolataid kiülnek az arcodra. Az emberek látják, és elfordulnak a depresszív embertől, inkább a mosoly, és a jóindulat az, ami vonzza az embertársainkat. Meglátod, beindul a változás, 1-2 hónap alatt.
2012. jún. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Minden pszichológiát tanult ember képes neked bebizonyítani hogy rengeteg előnye van. Ha nem vagy pesszimista, a rossz dolgok nem vernek annyira padlóhoz például. Ha súlyos beteg vagy, az élni akarásod erősebb, mint egy pesszimistáé. Satöbbi satöbbi. nem vagyok pszichológus, kb ennyi amit tudok erről. Amúgy pesszimista vagyok.
2012. jún. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!