Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Pozitív gondolkodás? Isten?...

Pozitív gondolkodás? Isten? (többi lent)

Figyelt kérdés
mindig mondják hogy gondolkodj pozitívan mert aki negatívan gondolkodik annak az élete is olyan lesz nah hát én próbálok pozitívan gondolkodni de akkor meg még rosszabbb dolgok történnek és (mivel katolikus vagyok "voltam") mindig kérem Istent hogy segítsen de akkor is történnek rossz dolgok ,már nem is hiszek benne,mi a véleméyetek erről?
2012. máj. 23. 19:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
isten van..csak lehet rossz fele imádkozol.
2012. máj. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
rossz fele?akkor hogy lehetne jó fele
2012. máj. 23. 19:55
 3/20 anonim ***** válasza:
29%
ne csak annyit hogy istenem segits..van több isten.próbálkozz mindegyiknél.görög istenek.romai istenek meg ilyeneknél is hátha 1x sikerül.
2012. máj. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
69%
Én már próbáltam pozitív gondolkodást, vonzás törvényét, imádkoztam angyalokhoz az angyalhit szerint, Istenhez, más entitásokat kértem, és mégsem jön össze semmi. Azt vontam le végül tanúságul, hogy egyik sem létezik, és mi magunk alakíthatjuk a sorsunk, persze nem árt, ha szerencsénk van, és olyan a környezetünk és helyzetünk (pl. az ország helyzete) hogy a tenni akarás és cselekvés eredményekkel társul.
2012. máj. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
minden csak akarat kérdése, anélkül nem működik semmi sem
2012. máj. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
Mindenben van vmi jo, csak meg kell talalnod. Minden okkal tortenik, talan Isten mashogy latja a dolgokat, es ra akar dobbenteni,hogy vmit mashogy csinalj. Pl: tegyel jo dolgokat, legyel kedvesebb...
2012. máj. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Én elég durván pesszimista vagyok, mégis piszok nagy szerencsével vagyok megáldva, nem is tudnám felsorolni, hogy mennyi minden történt velem, ami amúgy lehetetlen lett volna és én is negatívan álltam hozzá. Valamiért mindig minden összejön (mások güriznek, beleadnak mindent, én lesz*rom, utolsó pillanatban csinálok mindent és kiemelkedőbb eredményeket érek el, és igen én is szoktam Istent kérni és hiszem, hogy ő segít nekem, mert másképp nem lehet :) ), akkor is, ha azt hajtogatom, hogy úgyse sikerül. Fárasztó már sokszor az, hogy legyél mindig pozitív, vidámkodj mindig, akarj mindent. Sok pozitívan gondolkodó ismerősömnek pl. nem sikerülnek fontos dolgok. pl.: felvételi, gyógyulás, egyéb kis sikerek kudarcba fulladnak a nagy pozitív, reményteli gondolkodás ellenére is. Úgyhogy én meg arra jutottam, hogy ki lehet törölni a pozitív gondolatokkal a segged, hogyha alapjáraton nem vagy egy szerencsés típus.:D
2012. máj. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Pietrosol ***** válasza:
100%

Szia!


Pozitívan gondolkozni nem azt jelenti,hogy ezáltal nem lesznek negatív élményeid!

Sokkal inkább azt,hogy a negatív élményekből is tudsz pozitív tapasztalatokat meríteni!

Egyfajta harmonikus látásmód alakul ki benned!

2012. máj. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

"A pozitív gondolkodás azt jelenti, hogy felismerem: minden ami van, engem szolgál, és nekem segít még akkor is, ha kifejezetten kellemetlen vagy fájdalmas."


Nagyon sokan tévedésben vannak a pozitív gondolkodással kapcsolatban. Ez az idézet nagyszerűen példázza, hogy végső soron mi is a pozitív gondolkodás.


üdv és sok sikert

27/F

LastOne.Left

2012. máj. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nemlátod ? Ezt kapod istentől.

Én imádkozok de nem a keresztény istenhez, sokan vannak azon a kamun kívül és csak rendszeresen meditálok és néha ha tényleg kell megkérem őket és általában segítenek.

Előszr persze önerőből próbálom és szerencsém az van nekem is jóó sok , pedig akkora pesszimizmussal állok az mindennapi dolgokhoz meg olyan nemtörődömséggel hogy már durva, és mégis szerencsés vagyok , egyrészt saját erőmből másrészt az isetenek álltal ( Nem keresztény kamuság istenre gondolok.)

2012. máj. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!