Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Milyen karmikus oka vannak,...

Milyen karmikus oka vannak, hogy éppp karácsonykor a szeretet ünnepén születtem, de sosem kaptam szeretetet, illetve most sem kapok és emiatt szeretethiányos, egyedülálló fiú vagyok?

Figyelt kérdés
Alacsony, vékony is vagyok fiú létemre. 165cm magas és 52kg. Mi lehetett az előző életbeli bűnöm, amiért most ilyen kicsi testet kaptam, ami nem vonzó a lányok számára. Nagyon szeretnék barátnőt, de a filigrán alkatú lányok vonzanak csak, akik már elkeltek és foglaltak, hiszen mindenki hozzájuk vonzódni, mert olyan szeretnivalóak.

2012. jún. 14. 10:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Szóval csaj kéne. HA csak ennyi akkor zsupsz a mély vízbe. Nem kell ide karmikus fejtegetés. Amit most valszeg meg kell tanulnod, hogy légy bátor. Az a akadályt ami előtted áll ha legyűröd fejlődsz az életben, és haladhatsz tovább. Tetszik egy lány akkor dumálj vele, barátkozz, ne akarj egyből becsajozni. Egy barát is tud adni annyi szeretetet amennyire szükséged van az életben.
2012. jún. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 kiflitolvaj ***** válasza:
79%
Ne már. Az első gondolatom az volt, hogy téged kéne felhúzni csúcsdísznek az angyalka helyett. Ne legyél már ennyire szerencsétlen, nyámnyila p*cs. Ha barátnőt szeretnél, akkor szedd össze magad, próbálj meg férfiként viselkedni, ha pedig zavar, hogy csoffadt vagy, akkor járj el edzeni. Megnőni nem fogsz tőle, de ismerek olyat, aki kb. olyan magas, mint te és bármelyik nőről ledumálja a bugyit. Ha leírod magad, akkor mindig is egy 0 leszel.
2012. jún. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
Igaza van ez előző kettőnek. Kifogás meg rinyálás az mindig van. Jaaj, nem szeretnek! Jaaj, most ez a baj, jaaj most az. Fejezd be az önsajálatot, szedd össze magad, és állítsd magad talpra.
2012. jún. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Jobb körökben nem centire mérik az embert és nem kilóra.
2012. jún. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Na és mi a karmikus oka?
2012. jún. 14. 11:58
 6/15 anonim ***** válasza:
44%
A karmikus oka, az, hogy mondjuk előző életedben kigúnyoltad a kicsi, és szerencsétlen fickókat. Úgyhogy most meg kell tapasztalnod, hogy milyen kicsinek, és szerencsétlennek lenni. Amit tehetsz, hogy elfogadod ezt, és annak ellenére, hogy mit szánt neked a sors leéled az életed fittyet hányva ezekre. Így fejlődsz szépen lassan.
2012. jún. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%

Karmikus ok? Nemár!

Tudod én miben hiszek? Hogy mielőtt leszülettél te magad választottad ki, hogy ilyen szeretnél lenni, és megatapasztalni az életet pont ezekkel az adottságokkal. Úgyhogy tapasztalj!

2012. jún. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ne keressmagyarázatokat, főleg ne karmabaromságokban. Kezdj el élni, irány a nagyvilág! A problémád egyedül az önbizalomhiányodból erednek, felejtsd el az önsajnálatot, menj el sportolni, kezdj el emberekkel találkozni, semmivel se vagy rosszabb mint más - hacsak nem ezt meséled be magadnak és el is hiszed!
2012. jún. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 yossarian44 ***** válasza:

A karmikus oka pont ugyanaz, mint az unikornis oka: semmi, ilyen nincs.


Azoknak van igaza, akik arra céloztak, hogy összeszedhetnéd magad.


Még egy tipp: nagyon sokat segít, ha a lány kicsit ittas...

2012. jún. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A karmát nem hiszem hogy érdeklu, hogy ki épp milyen vallási kultúrkörbe születik a világon, így a karácsony sem, se más vallások akármilyen épp aktuális ünnepei. A karma csak működik az ő kérlelhetetlen törvényszerűségei mentén, és nem érdekli, hogy az új testében valaki a jelenlegi új életéhez képest, azt amit a karma hoz, megérdemli -e vagy sem. a korábbin életeinkre pedig nem emlékszünk vissza általában, ezért van az, hogy nem értjük, mi miért történik velük, mikor aktuálisan nem is csináltunk senkinek semmi rosszat. Ekkor jön pl. a meghasonlás a keresztény területeken élőknél, akik rájönnek, hogy van egy picike probléma a megváltással, meg hogy isten szereti-e őket, stb. Akkor jöhetnek a nagycerű magyarázatok.
2012. jún. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!