Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hány lélek van ezen a földön?

Hány lélek van ezen a földön?

Figyelt kérdés

Mivel ha a reinkarnáció működik,mindig mindenki újjászületik,gondoljunk csak bele,meghalok,ujjászületek,de vajon hányszor. Akkor nem is biztos hogy újra ember leszek. Itt a kérdésem vajon hány lélek van?

Remélem érti valaki ezt a kérdést,elég fura.


2008. máj. 3. 11:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%

Ez csak fordítva lehet.

Mivel az emberiség létszáma gyorsan növekszik - ezért a legtöbb lélek még soha nem volt emberi testben. Új.

Úgyhogy, ha elmész, és próbálják az előző életeidet felidézni - 80% az esélye, hogy NINCS ilyen.

Márpedig, aki odamegy, az érdekes módon mind fáraó, hadvezér, híres kurtizán volt... de érdekes :-()

2008. máj. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
93%
Lehet hogy az emberiség száma növekszik, de nem lehet, hogy az állatoké meg csökken? :) Amúgy én azt hallottam, hogy sok lélek nem születik újjá azonnal, vagyis sokkal később is újjászülethet! Évtizeddel, századokkal is, mivel ilyen szinten ugye nem létezik az "idő"...
2008. máj. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
29%
Ember nem születhet újjá állattá. Az állatoknak nem olyan lelkük van, mint nekünk, ők leginkább ösztönösen élnek. A többiben pedig csak egyet tudok érteni az előzőkkel...
2008. máj. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
84%
Szerintem nem lehet kiszámolni! Nagyon sok!
2008. máj. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
94%
ahány élőlény van a fölödnön jelenleg annyi lélek.Nem értek egyet az első hozzászólóval,nekem vannak ismerőseim akik foglalkoznak reinkarnációs utaztatással és még soha senki nem volt sem fáraó sem valami más híres ember.Újjá születhethetünk állat testébe is,ha előző életünkben valami nagy hibát követtünk el.Ezért kell egy alacsonyabb létformában újjászületni.A budhizmusban ezért is tilos minden élőlény megölése. Addig születünk és halunk meg újra és újra míg tökéletesek nem leszünk,hogy ne kelljen újjászületnünk többé.Mindíg akkor születünk újjá,ha megfelelőek a körülmények arra,hogy egy új leckét tanulhassunk meg."Halálunk" után/azért írom idézőjelbe,mert a halál csak egy új élet kezdete egy másik síkon/ kiválasztjuk következő életünket,szüleinket barátainkat stb ha minden összejön megszületünk és megtanuljuk a következő leckét.
2008. máj. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
59%
Nem értek egyet azzal, hogy mindenkinek lett volna előző élete. Azzal meg végképp nem, hogy egyet "kihagyott" volna, és közben állatban élt. Gondolj arra, hogy az emberiség exponenciálisan szaporodik - és aki meghalt, az nem tűnik el, hanem új testet kap. RENGETEG új lélek kell, minden generáció alatt. És nekik NEM volt előző életük!
2008. máj. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Most megertettem valamit. Szerintem az van, hogy az emberiseg ugye novekedik, az allatvilag csokken, de hogy ezt mivel is magyarazhatjuk ilyen megkozelitesben. Szerintem az van, hogy régebb volt egy természetes ritmusa a lelkek fejlodesenek, viszont most mivel elégé "el van a vilag egy fele" borzaszto nehéz fejlodni lelki sikon, és ezért rengeteg ember, aki amugy normalis fejlodesi ritmussal akar mar nem is kene a foldon éljen, muszaj ujra, és ujra leszulessen, de mégis nehezen tud olyan közegbe kerulni, ahol olyan fejlődest erhetne el, hogy tobbet ne kelljen mar ide leszülessen. Közben persze érkeznek olyan szellemek is kozénk, akik mar megertek arra, hogy emberi testben tevékenykedjenek, fejlodjenek.


A kérdesre a valasz: Egyre tobb szerintem :| De nem igaz az sem, hogy hany éloleny, mert vannak, akik nincsenek fizikai testben (még/már)

2010. máj. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
És mivan hogyha a tudatalattiban megvanak az emlékek pl az ük apád angol volt és mélyen az agyadban valahogy az emlékét örökölted vagy egy állat valami képpen kötődött hozzá ezért valaki úgy érzi állat volt pedig csak az őse emlékeinek kis részét megkapta mintha egy email elküldenénk csak itt épen a gec* ben benne van ez az én véleményem mert én is emlékszek olyan dolgokra amire nem lehet például anyámék esküvője
2010. máj. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez erdekes eszmfuttatas, csak van sok ember, akinek feltartak az elozo eletet, es teljesen lehetetlen, hogy osei éltek volna ott, ahol ő. Sőőt, legtobbszor nem rokonokhoz kotodik az emlékkép, még ha van gyakran olyan is.
2010. máj. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
Biblia szerint az embernek és az állatnak van lelke.Ezek szerint összes földi lélek=élő állatok+élő emberek.
2010. szept. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!