Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Van újjá születés? Ha igen...

Van újjá születés? Ha igen van rá bizonyíték? Legem van ebből az életből ami van. Gondolkodom rajta hogy véget vessek ennek.

Figyelt kérdés

egy roncs vagyok. gyerekként hormonaimat piszkálták a szüleim, mert egyszerűen nem szálltak le arról hogy vékony vagyok. és kamaszként már felhizlaltak 150 kilóra. majdnem meghaltam, de önerőből lefogytam, azonban emiatt sérvem lett, emiatt epeköveim lettek amik fájnak, emiatt minden bajom van, borzalmas állapotban van a testem. tönkrement az egész rohadt életem. és ha van új életre lehetőségem, én komolyan azon gondolkodom, hogy ennek a mostaninak véget vetek, mert csak kínt okoz. újra fiatal akarok lenni, egészséges, és újra gyerek, újra normális.


F



#rerinkarnáció
2012. szept. 3. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Úgy tudom, aki öngyilkos lesz, annak következő életében sokkal nehezebb élete lesz, mint most, mert minden ebben az életében meg nem tett dolgát újra meg kell tennie, plusz még új nehézségeket is át kell élnie az új életből fakadóan.

Plusz fennáll az esélye hogy az emberből kísértet lesz, mert éppen meggondolja magát a halál előtt és ez problémát okoz..

2012. szept. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Persze, hogy van újjászületés. De ha azt akarod, hogy faxa következő életed legyen, akkor azt már ebben ki kell érdemelni. Úgyhogy mozogj jó sokat, egyél egészséges kajákat, ne vidd túlzásba az alkoholfogyasztást, ne drogozz, ne cigizz, ne facebookoz, ne nézz animéket!
2012. szept. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

15 milliárd éves a mi világegyetemünk, érezted azt hogy eddig valaha is éltél. Én nem.


Mai becslések szerint 1-100 milliárdszor annyi csillag van világegyetemünkben (10^22-10^24), mint az embernek testi sejtje (10^13-on), galaxisok keletkeznek és pusztulnak. Azaz a világegyetem számára 1-100 milliárdszor kisebb jelentőségű egy csillag, mint az embernek egyetlen parányi sejtje.


Egy ilyen hatalmas rendszer, amely engedi galaxisok pusztulását, miért akarna konzerválni egy emberi lelket.


Biztos hogy nálad sokkal szerencsétlenebbek is vannak, pl. vaknak lenni szerintem sokkal borzalmasabb.

2012. szept. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem nincs újjászületés.

De, az újjászületés tana azt tanítja, hogy, ha v.mit most nem oldasz meg, következő életedben visszajön, úgyhogy nem éri meg az öngyilkosság.

Keress egy jó pszichológust, és rendbe fogsz jönni lelkileg!

2012. szept. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

akár van, akár nincs, a halál után csak rosszabb jöhet.

Ateizmus szerint: megsemmisülsz, kész, vége, se kép, se hang. Annál bármi jobb.

Kereszténység: pokolra jutsz. Szintén bármi jobb.

Buddhizmus: újjászületsz, és minden megoldatlan problémád visszajön előző életedből, meg kell őket oldanod, plusz újak jönnek. Inkább oldd meg egyszer.

Keress egy pszichológust és valakit, aki tud segíteni, hogy rendbe jöjjön a tested nagyjából.

2012. szept. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A reinkarnáció csupán az ember önvédelmi mechanizmusa által gerjesztett illúzió, amely megvéd minket az elmúlástól, az ismeretlentől való félelemtől. Lehet, hogy nem könnyű az életed, de az önsajnálat helyett inkább erőltesd meg magad és hozz ki belőle annyi jót, amennyit csak lehet.
2012. szept. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hasonlóan érzem magam én is,utálom magam amiért így nézek ki,de már csak azért se csinálom ki magam,semmi értelme mert nincs semmiféle reinkarnáció se túlvilági élet ezzel mindenki szembesül előbb vagy utóbb,és a semminél még ez a nyomorult élet is jobb,talán azt tudnám tanácsolni (amit magamnak is mindig mondogatok)hogy próbáld meg elfogadni önmagad ahogy vagy,mert különben a belső harcaid téged is kikészítenek.
2012. szept. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Lupus ***** válasza:

Van reinkarnáció, DE ha öngyilkos leszel, annak a következményei rosszabbak, mintha leélnéd betegen az életed.

A fizikai betegségek arra utalnak, h az ember lelkében nem stimmel valami, ha a lelkedben helyreteszed a dolgokat a tested is rendbe jön. Isten nem ad nehezebb terhet annál amit az ember elbírni képes.

Mindemellett egy kis optimizmus sem árt, tudod a legmélyebb pontról már csak felfelé vezet az út.

Na a rengeteg közhely után íme néhány videó amit szerintem érdemes lenne megnézned:

http://www.youtube.com/watch?v=f5TRQHvk-D4


http://www.youtube.com/watch?v=_LoCUJw3V-c


http://www.youtube.com/watch?v=N1S2bGh9hGc

2012. szept. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincs reinkarnáció szerintem de jó lenne. Én is véget szeretnék venni az életnek amiben most élek. Tudod hogy milyenek voltak a szüleim és a nagyszüleim? Amikor megszülettem rám fújták a cigifüstöt le@artak engem amikor kisbaba voltam meg minden, aztán a nagymamám állandóan rászólt az anyáyámra amikor 4 éves voltam hogy minek kell ölelgetni ezt a gyereket már nagy gyerek. Vagyis én sokszor azt érzem hogy véletlenül születtem le ebbe a családba, és ezt nem csak érzem hanem látom hallom meg minden. Egyébként engem is felhízlaltak most pedig azt mondják állandóan hogy dagadt disznó vok.
2012. szept. 16. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyébként 19 éves fiú vagyok.
2012. szept. 16. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!