Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Létezhet, hogy a halál és az...

Létezhet, hogy a halál és az új testben születés között csak két és fél hónap telik el?

Figyelt kérdés
Kislányom erősen emlékeztet valakire, ekit elveszítettünk.
2012. szept. 6. 00:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Érdekes. Materialista létemre Antimod érvelésével kell egyetértenem, mert az számomra, ha alapjaiban nem is elfogadható, de maximálisan érthető.

Amanda! Bocs, ha megkérhetlek, Te maradj inkább a két hetes előre jóslásnál, mert mint korábban kiderült, Te meg ahhoz értesz. Vagy nem?

2012. szept. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
Gondolkozz el, Alex ;)
2012. szept. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Nem fogom az elhúnyt rokonomként kezelni. Az elmúlt 2 évben sem tettem. nem külsőleg, hanem furcsa, de abban hasonlít, amiket mond. Megjegyzem, más nem mond ilyeneket. Hosszantartó szenvedés után halt meg, de a betegsége az öregség volt kis Alzheimer- és Parkinson-kór kiséretében. Miért kell egy akárkinek idegeneket a legbensőbb küldetésünkben, az anyaságban megkérdőjelezni. Tegyem én ugyanezt az emberségével? Gyermekeimért élek. Erőn felül is megteszek értük mindent, és meg is tettem. Nem fenékig tejföl az élet. A többi gyermekemnél nem éreztem ezt. De nem ez alapján akarom megítélni. de ha mégis ő az, akkor talán csak boldog akar lenni és nem akar minket elveszíteni. Ezt akarja minden anya megadni a gyermekének, és teszem én is. És nem a régi időkről beszélünk, nem is fogok neki, soha. Állatkertbe megyünk, tesókkal birkózunk, sütit sütünk, és nem kezelem felnőttként. Ő az én kislányom.
2012. szept. 6. 17:21
 14/22 anonim ***** válasza:
Akkor mi értelme van belemagyarázni ezt az ezómaszlagot?
2012. szept. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
37%
ne haragudj,hogy ezt írom,de miért jó hülyíteni magad a reinkarnáció meg a karma baromságokkal??? másban szeretnéd felfedezni vélni az elvesztett gyermeked lelkét? mire jó ez? ez csak egy menekülés a részedről,önbecsapás...
2012. szept. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
A népszámlálásokkor a magyarországi lakosok kb 70-75%-a szokta magát valamilyen valláshoz tartozónak vallani magát. Igen, kedves, az emberek többsége keres valamit, kapaszkodik valamibe, ami túlmutat földi életünkön. Én is. Ezek nem baromságok. A keresztény hit sem baromság, a keleti vallások sem. Alapelveken nem vitázok, mert nem tudom mi van az élet után. Ha neked nincs erre szükséged vagy elutasítod vagy nem volt ilyen élményed, a te dolgod. De ne baromozz le világvallásokat, mert téged mutat annak.
2012. szept. 7. 00:01
 17/22 anonim ***** válasza:
71%

Van ilyen, nálunk nem ennyire szoros, de itt is elég gyors volt a leszületés, én a fiamról tudom, hogy ki... És én sem kezelem volt rokonnak.... Nem is értem, egyesek csak azért mert velük ez vagy az nem történt meg -- helyesebben fogalmazok esetleg képtelen érzékelni hogy vele is megtörtént, és esetleg épp az ükapját nevelgeti -- leszólnak másokat.

A tanácsom - én így csinálom - nevelem mint a saját fiamat, viszont mikor a régi lakhelyére megyünk, hagyom, hogy ésszerű keretek közt tegye amit szeretne.... Aztán amikor előszedett anno dolgokat, amiket nem találtunk halála után egy másfél - két éves gyerek...

Úgyhogy szerintem mindenki godnolkodjon el, aki azt mondja ilyen nincs, mert lehet hogy pont max öt méterre tőle van...

2012. szept. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
61%

Előző vagyok:


És te pedig kérdező nem vagy könnyű helyzetben, mert amikor rájövünk, hogy kicsoda a gyerekünk, az sem véletlen van...

Mint aki nem beszél róla, de rájön, hogy ki a gyermeked...

2012. szept. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
43%

Érdekes, egyesek micsoda lendülettel firkálják ki többmillió ember életének alapját, hitét. Mintha még mindig a hittérítő középkorban élnénk :-(

Amúgy a krisnahívők pl.úgy gondolják, a lélek nem pihen meg, hanem ha nem tér meg a test halála után krisnához, akkor AZONNAL új testet kap, szerencsése estben emberit, és viszi a karmáját magával.

Szóval elvileg lehetséges amit kérdezel.

2012. szept. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
66%
Tényleg botrányos, hogy egyesek az internetes fórumokon leírják a véleményüket. Tiszta középkor!
2012. szept. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!