Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Alan Kardec műve (A szellemek...

Alan Kardec műve (A szellemek könyve) mennyire hiteles?

Figyelt kérdés

Alan Kardec művét (A szellemek könyve) mennyire tartjátok hitelesnek? Valóban lehetséges lehet, hogy egy magas rangú és igen bölcs szellemi lénnyel folytatott beszélgetésein alapul vagy az egész csak kitaláció?


Ha nem ismered a könyvet, akkor inkább ne válaszolj vagy előbb olvasd el! Köszönöm.


2012. szept. 29. 04:12
 1/4 anonim ***** válasza:
olvastam szerintem hiteles.
2012. szept. 30. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
témájában komolynak mondható (szak)irodalom
2012. szept. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kitalált mese.Amúgy jó. Sok misztikus és fantasztikus könyvet olvastam tíz-tizenkét éves koromban, ez is olyasmi. A gyerekek fogékonyak erre,utána kinövik amikor megtudják,hogy nincsenek szellemek.
2012. okt. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Facipan válasza:

Sziasztok. Érdemes elolvasni Dr Michael Newton 4 kis könyvecskéjét is (A lélek útja) ezt a kezttőt összevetni saját és mások tapasztalatával, teljesebb kép alakul ki...

Saját tapasztalatom szerint (tisztán álmodó vagyok) a lélek nem halhatatlan...visszaforgatnak bennünket...és el is tudják pusztítani a lelket...vannak démonok, vannak ártólelkek és nem csak egyféle lélekfajta létezik...viszont mindannyian a teremtő áltatal lettek alkotva...ebből következik, hogy a "sötét" és a "világos" játékosokat egyformán szereti...vita esetén a jobban érvelőnek ad igazat...igenis van lélekcser, meg sem kell hozzá halni....én rengetegszer látom magam (álmomban) teljesen idegen testben, de ebben az életben. Az egyik nagyon zűrös életű közeli hozzátartozómban pedig már a sokadik lélek cserélődik. Az állatokban is lehetnek emberi lelkek, bár Alen Kardec szellemei ezt határozottan elutasítják...egy éve halt meg az egyik cicám. Halála előtt 3 nappal láttam, ahogy a már étizedek óta halott nagymamám lelkévl egyesül...ezekben a testekben ők soha nem találkozhattak itt ebben az életben...itt jegyzem meg, hogy saját tapasztalatom szerint párhuzamos életeink is vannak...látttam magam álmomban, amint egy ismeretlen kisgyereknek mutattam, hogy ott a Föld 2:3:4:5....azokon én már nem vagyok rajta....üdv.FACI

2014. szept. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!