Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Úgy érzem, mintha szellemek...

Úgy érzem, mintha szellemek lennének a házamban. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Eléggé félek tőlük, és tükör is van a szobámban, amit nem tudok edugni, mert a szekrényhez tartozik.

2012. szept. 22. 21:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%

Nem biztos, hogy szellem.

Lehet annál sokkal rosszabb is!!!

2012. szept. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ne felejtsd el edugni a tükröt.
2012. szept. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%

Látom előttem szólók viccet csináltak belőle. No, rajtad ami segíthet: próbáld ki, egy fehér gyertyát gyújts meg, és várd meg, míg leég teljesen. Másfelől tarts magadnál sót, nagyobb mennyiségben (sónak tisztító hatása van, lásd ősi és ókori kultúrákban is) akár. Vasból készült tárgy legyen nálad, hisz a vas egy tiszta fém. Egyes körökben támadás esetén segíthet időt nyerni. (Bár ahogy elnézem, nem fog rád támadni.) Használhatsz quije táblát, de nem ajánlom. Fel is bosszanthatod, sőt rosszabb is lehet. Ismeretlen lénnyel meg főképp. Remélem tudtam segíteni, ha kell valami, privátban tudok még regélni a témáról.


Ui: nem vagyok zakkant, csupán antiszkeptikus. Nyitottság és a tapasztalat, illetve átélt élmények a szellemekkel kapcsolatban sokat dob az emberen.

2012. szept. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Ezalor ***** válasza:

Kedves kérdező!


Először is, amit manapság "szellem"-nek szokás mondani, az több száz különféle dolog lehet, az egyszerű fizikai jelenségektől a tényleges szellemlényekig.


Szellemlények pedig mindenhol vannak, mindig. De nem a fizikális síkon hanem a szellemi vagy asztrális síkokon, így általában nem érzékeljük őket. A fizikai világra kihatni már csak nagyon ritkán tudnak.


Félni tőlük nem szabad, egyrészt mert a többségük ártalmatlan, másrészt meg mert amelyik nem, az pont hogy a félelmedből táplálkozik.


Ha szeretnéd megtisztítani a helyet, égess füstölőt, lehetőleg Szantál illatút, az az egyik legjobb tisztító. Moss fel jelképesen sós vízzel, szintén segít. Ezek az ártalmas dolgokat távol tartják, amit meg nem, az úgysem fog bántani, és észre sem fogod venni.


Azt viszont nem értem a tükör hogy jön ide. Talán hallottál valami buta babonát a tükrökről meg a szellemekről?


Üdvözlettel,

Ezalor

2012. szept. 23. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, sokat sgítettetek.

Amúgy a tükör úgy jön ide, h olvastam, h éjszakánként a tükör átjáró az egyik dimenzióból a máskba (bár ezt nem hittem el addig, amíg tovább nem olvastam) még azt írta, h akinek átjárnak a házába a szellemek, az éjszaka nem tud aludni, reggel nagyon nyúzottan kel fel és úgy érzi, mintha figyelnék.

Egyszer már próbáltam szellemet idézni, de nem ebbe a házunkba, hanem a másikba és ott nem történt semmi, de itt azóta különös dolgok történnek. Bár előtte is történt jónéhény paranormális meg,agyarázhatatlan dolog.

Éjszakánként érzem a jelenlétét/jelenlétüket.

Annyit még hozzátennék, h nem vagyok dilis, még csak a 10-es éveim elején vagyok.

2012. szept. 23. 09:53
 6/14 anonim ***** válasza:
Próbáld megérdeklődni tőled, hogy mit keresnek a házadban. Ha lehet minél udvariasabban.
2012. szept. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Ezalor ***** válasza:

na, a szellemidézés egy NAGYON rossz ötlet! Azzal tényleg csak bajt lehet csinálni. Jobb esetben persze nem történik semmi, de amikor mégis, az szinte biztos hogy nem lesz jó.


Szóval ilyet máskor ne csinálj. Tudom hogy jó bulinak hangzik, fiatalon sokan kipróbálják, de tényleg nem jó ötlet.


Az alvászavart, fáradtságot okozhatja olyan szellemlény ami az energiádból táplálkozik. A szantál füstölő jó ellenük. És mint mondtam, ne félj tőlük. :)


Üdv,

Ezalor



Ezalor

2012. szept. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

De én nem unalom előzésből próbáltam ki, hanem kapcsolatba akartam lépni vl, h metudjam mit akar.

Amúgy már próbáltam beszélni hozzá nem is 1x, de nem kaptam választ.

2012. szept. 23. 19:07
 9/14 Ezalor ***** válasza:

Az mindegy hogy miért próbáltad megidézni. A lényeg az, hogy csak baj lehet belőle.


Először is, bármiféle idézést eleve csak nagy tapasztalattal és kellő tudással rendelkező ember tud végzeni, akinek pedig ez megvan, az mind lebeszélne. Eleve, ha egyszer tényleg van ott valami, akkor miért akarod megidézni, ha már úgy is ott van? Megidézni azt szokták, ami (még) nincs ott.


A szellemidézéseknek az esetek többségében semmi hatása nincs. A maradék esetben pedig olyan lények figyelmét hívja fel magára az ember, akikét nagyon nem kéne. Például az említett energia parazitákét.



Kipróbáltad a szantál füstölőt?


Ezalor

2012. szept. 25. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

De tapasztalatot is úgy lehet szerezni, hasokat gyakorolsz.


Milyen a szantál füstölő? Nkm van néhány, de minden angolul írja. Más nem jó? Inkább virág illatok vannak.

2012. szept. 25. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!