Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mit lehetne tenni, ha úgy...

Mit lehetne tenni, ha úgy érzem, szellemek vannak a lakásban?

Figyelt kérdés
Eddig is éreztem,hogy valami nem oké.Minden rosszul sült el,pénzügyileg padlóra kerültünk,párommal soha nem veszekedtünk ennyit,mint mostanában.Állandóan fáradtak vagyunk,férjem néha azt érzi,hogy az egyik oldalon hideg a válla.Most meg álltam a konyhában a mosogatónál és egy fiatal férfi hangját hallottam,mintha azt mondta volna,gyere.A folyosón senki nem volt,nem hallatszott be semmi.ÉS olyan rossz érzés fogott el.
2012. szept. 22. 17:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Hívsz valakit, aki el tudja küldeni, vagy költözés.
2012. szept. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
és olyat honnan lehetne hívni?vagy honnan deríthetném ki,mi történ annak idején a lakásban?
2012. szept. 22. 18:14
 3/12 anonim ***** válasza:
szenteltvíz minden sarokba..1ébként meg hülyeség
2012. szept. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szomszédoktól kérdezősködhetsz, mi történt régen a lakásotokban.Végül is beszélhetsz hozzájuk, próbálhatod megértetni velük, hogy már nem élnek, nem tartoznak ide, de nem biztos, hogy sikerre vezet.
2012. szept. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
én is hülyeségnek gondoltam,de már az előző lakásunkban is éreztem valakit.nem egyszer volt,hogy éreztem,nem vagyok egyedül,meg nyikorgott a padló,mikor é ültem,más meg nem volt otthon.
2012. szept. 22. 18:19
 6/12 anonim ***** válasza:
28%
Menj el pszichológushoz, ö majd jobb belátásra térít.
2012. szept. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ha-ha
2012. szept. 22. 18:26
 8/12 moravia válasza:
Ha már előzőleg is érezted, akkor talán nem a lakás szellemei, hanem elhunyt rokonod, vagy valaki más szelleme, aki üzenni szeretne valamit. Nem kell félned tőle, bántani nem tud, és bizonyára el fog távozni. De ha felkeresel egy TÁLTOS-t, akkor ő meg tudja mondani tisztán, hogy mi a helyzet.
2012. szept. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
29%
Jajj megint a sok hülyeség. Ha parás vagy mondogasd magadban, hogy szellemek nem léteznek. Nem kell minden rossz dolgot szellemekhez kötni, főleg ha már férjnél vagy tudhatnád, hogy ilyesmi nem létezik.
2012. szept. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ugyanannyira van bizonyítva hogy nem léteznek, mint ahogy az, hogy léteznek. Én egyikre sem mondanék 100%-ot.

Érdekes dolgokat viszont MINDENKI tud mondani...

2012. szept. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!