Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogyan fejtsem meg mi az...

Hogyan fejtsem meg mi az életfeladatom/életcélom, mi a szándéka velem a sorsnak? Hogyan találjak önmagamra? Milyen könyvet ajánlanátok e témára?

Figyelt kérdés

2012. okt. 3. 21:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%

Javaslom hogy ne Sátánnál keress megoldást.

előre megírt sors nincs.

Mindenki a saját életének "kovácsa"


Az élet céljának értelme és hogy mit kezdj magaddal, ha becsülettel szeretnél élni akkor javaslom a Bibliát, és a bibliai kiadványokat.

2012. okt. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 nagylzs ***** válasza:
87%
Nehéz kérdés! Van aki azt mondja hogy neked kell életcélt találnod. Ez nagyjából így is van, de azért a sorsot nem lehet figyelmen kívül hagyni. Olyan nyelvterületre, olyan országba és családi környezetbe születtél ami neked a fejlődéshez a legjobban megfelel. De még ha ebben nem hiszel, akkor sem lehet tagadni hogy a környezeted, a gyerekkorod és a családod behatárolják hogy mit tehetsz és hogy mit látsz a világból. Talán nem tévedek nagyon ha azt mondom: kezd azzal, hogy megpróbálsz nem vágyni másra mint ami van. Az éppen aktuális életed aktuális problémáit próbáld meg a lehető legjobb módon megoldani. Nem írtad hány éves vagy. De ha van olyan probléma az életedben ami folyton újra és újra előjön, és mindig bele esel ugyan abba a hibába, akkor jó esély van rá hogy az egyik feladatod annak a problémának a helyes és végleges (!) megoldása.
2012. okt. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%

Elso valaszolo ne ide jarj teriteni!

a masodik valaszadoval egyetertek, meg ehhez hozzatennem ,hogy a legfontosabb eletcel egyben az is megismerd magad utana megkapod magatol a szukseges valaszokat a kerdeseidre, igy az eleted ertelmere , es celjara is.Hajra! Es ne vessz el a reszletekben, es probald elvezni az elet apro oromeit.A bibliabol esetleg annyit javaslok hogy 10 parancsolat a tobbi csak buisness meg megfelemlites.Nem azert kell az embereknek jonak lennie , mert egy konyvben le van irva valamint megfelemlitesbol, hanem mert az illeto tudatara ebred es mindezt termeszetesnek es magatol erthetodonek tartja!!! a tobbi csak rizsa meg fantasy.

2012. okt. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
Az életfeladatod automatikusan rádtalál majd, ha itt lesz az ideje. Sokáig keresgéltem én is, könyvekben, filmekben, de nem leltem. Mostanában már kezd kibontakozni, de még nem tiszta a kép.
2012. okt. 4. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

Ez nem könnyű, nem ugrik be az csak úgy magátol, hogy "ja ezért születtem én erre a földre". A sors mindig mindent akkor ad meg amikor már megértél rá és úgy lassan a kép is összeáll benned, hogy mi is az életfeladatod. Először is nézd meg ezt a filmet, ez sokat segit [link]

és még sok ehez hasonlót.

2012. okt. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki a saját szerencséjének a pogácsa.
2012. okt. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Felejtsd el,hogy a sorsnak szándéka van veled. Nincs sors, csak élet van, egyszeri. Kinek épp hol és mikor, ott és akkor ahová születik.....Megszülettél, élj , tanulj, dolgozz, próbálj meg boldogulni, segíts akin tudsz. Keress valami értelmes elfoglaltságot, találj valami célt. Hagyj valami jóindulatú nyomot magad után,hogy emlékezzenek rád ha szeretnéd. Ennyi az egész.
2012. okt. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
27 vagyok. Azt tudom, hogy iszonyatos nagy örömmel tölt el, ha állatokkal foglalkozhatok. Ugyanakkor szeretem a természetet is. Ehhez képest aktákat tologatok egy őskáosz közepén egy korrupcióval átszőtt cégnél...A párkapcsolataim sorra rossz véget érnek. Nem vagyok boldog.
2012. okt. 7. 07:23
 9/13 Alaque ***** válasza:
A második a szívemből szólt!
2012. okt. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az életfeladat és a foglalkozás (állás, munkakör) nem feltétlenül ugyanaz. Egyetértek azzal, hogy rádtalál a feladat. Vagyis olyan élet - kalandokban lesz részed, amelyek megtanítanak, feladványok kerülnek eléd, választható lépések, és jól kell választani.

Dan Millman : Erre születtél c. könyv bemutat életfeladatokat a számmisztika tükrében, érdekes, de sok benne a ködösítés. És még van egy mód, ez pedig (furcsa, de) a betegségek. Pl. Uralkodik rajtad valaki, ettől szenvedsz, kapsz valami gyomorfekélyt, vagy más betegséget. Van egy ilyen könyv: A lélek nyelve betegség. A betegségek megmondják: Az a feladatod, hogy tanuld meg: senki sem uralkodhat rajtad. Ha ezt el tudod érni, ki tudod magadat szabadítani, akkor elmúlik a betegség. Ha legközelebb jössz, akkor már nem kell ugyanezt a leckét megkapnod.

2012. okt. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!