Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Spirituális dolgok! Felismerés...

Spirituális dolgok! Felismerések, csakrák?

Figyelt kérdés
Olyan emberek jelentkezését várom,vagy ilyesmi,akik igenis foglalkoznak a spirituális dolgokkal. (Ok-okozat,3. szem,csakrák stb.).Tudom,hogy sokak számára ez butaság,és nem hisznek az ilyenekben,én mégis úgy gondolom,hogy van ezeknek értelme,és remélem írnak majd olyanok,akik jártasak ebben,figyelnek a spirituális dolgokra és foglalkoznak ezekkel.
2012. okt. 16. 09:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Az ok-okozat miért spirituális dolog?
2012. okt. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudtam több helyre kérdést kiírni,ezért írtam egy kérdésbe mindent. Ok-okozat alatt ezt értem..."A spirituálisan gondolkodó ember a világot úgy értelmezi, hogy a tettei egy speciális ok-okozati rendszerben hatnak vissza életére."
2012. okt. 16. 10:03
 3/9 anonim ***** válasza:
32%

Az utolsó mondatodnak nem sok spirituális értelme van ám....:-)) Az ok-okozat inkább tudományos megalapozottságú:-))

Egyébként a spirituális dolgok, mondjuk csakrák meg hasonlók okát az emberi gondolkodásban keresd. A misztikumhoz történő vonzódás pszichológiai jelenség, az önámítás és az elvtelen meggyőződés is az....Nagyon sok dologban hisznek az emberek ami nem létezik, de nem is az a lényeg,hogy létezzen, hanem ,hogy segítsen lélekben túlélni valami problémát. A vigasztalás, a remény és az önbecsülés helyreállításának eszközei ezek, azon személyek számára akik sikertelenek vagy annak érzik magukat a valódi világban:-))Közöttük sokaknak egy kis közösségi érzést is ad a hasonszőrűek társasága, egymást győzködik,hogy micsoda nagy és misztkius ,,tudás" birtokában vannak.Jóleső érzéssel kritizálják a tanult, művelt vagy egyszerűen csak intelligens és tájékozott embereket, így nyerve némi vigasztalást a vélt sikertelenségükre. Na, így megy ez.....Olvass, tanulj....

2012. okt. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Antimod ***** válasza:
84%

"Az ok-okozat inkább tudományos megalapozottságú:-))"


A kérdező a karmára gondolt, amivel a tudomány nem törődik. Tettek és gondolatok okozata (és oka).

A materialisták is a hasonszőrűek társaságában érzik jól magukat, ez alapvető emberi vonás. A "misztikus képességek"-nek pedig mindenki a birtokában van, csak nem mindenki tudja kibontakoztatni azokat, illetve sokan nem is tudnak mit kezdeni velük, és csak tudattalanul, véletlenszerűen használják.

2012. okt. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Az utolsó válaszod kissé zavarosra sikeredett:-)) Olyan ezos magyarázkodásféle, megszokott, de semmi tény nincs benne:-))
2012. okt. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. :) Lehet,hogy nem sok köze van hozzá,írtam is h egy kérdést sok helyre nem tudok kiírni,de én sem a fejemből vettem ezt se hogy ehez,köze van. :) Meghallgatom azok véleményét is,akik szerint ezeket a dolgokat az emberek találják ki és semmi értelme nincsen. Mindenki maga dönti el,hogy szentel-e ennek időt,érdekli-e,foglalkozik e ilyenekkel.

Az utolsó válaszolónak pedig,köszönöm szépen a választ! :)

2012. okt. 16. 10:24
 7/9 A kérdező kommentje:
:) Nem magyarázkodni akartam,elnézést,hogy annak sikeredett.
2012. okt. 16. 10:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Csakrák léteznek akár hiszel bennük akár nem, ha kicsit "edzettebb" valaki szellemi téren, könnyen érezheti magában a saját csakrái lüktetését már kis odafigyeléssel is:)
2012. okt. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sokan hisznek azokban a dolgokban, amikről írtál, pl. én is. És nekem sok hasonló barátom van, levelezek, vagy összejövök velük. Ezt bátorításul írom, hogy ne aggódj azok miatt, akik csak heccelődnek rajtunk. Ez nem a mi felelősségünk, nekünk csak járni kell a magunk útját. A tudatosság felszabadít.
2012. okt. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!