Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek lehet az a karmája...

Szeszil kérdése:

Szerintetek lehet az a karmája valakinek, hogy soha ne találjon magának párt?

Figyelt kérdés
Nem vagyok már olyan fiatal és még soha nem találtam olyan férfit aki szeretne.Szexuális kapcsolataim persze voltak de csak azért,hogy " legyen " .Bárki akit kinéztem magamnak nagyon durván visszautasított ,pedig még csak stíröltem,ki se kezdtem vele.Nem voltam olyan csúnya se ,hogy ez legyen a probléma.
2012. okt. 25. 09:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%
Nem a karma miatt van, de nevezhetjük karmának is végül is. Valószínűleg az történt, hogy előző életeikben volt egy szerelmed, akinek örök hűséget fogadtál, pl. hogy örökké együtt lesztek. A lélek, a csakrák eltárolták ezt a programot, ami hatással van a jelenlegi életedre, ami ahogy láthatod hatással van a mostani szerelmi életedre. A karmát sokan félreértelmezik, de valójában a karma azt jelenti, hogy milyen tapasztalatokat hoztál magaddal előző földi életeidből, ezek a lélekben eltárolódtak, és egy programként működnek a mostani életedben. Fel kéne "oldani" a karmádat, azaz egy vagy több meditáció alkalmával tudatosítanod kéne, hogy az már elmúlt (a tudatalattiban van bent, és éppen ezért nem vagy tudatában, viszont a tudatalatti irányítja az életed), és a mostani életre, a célra kéne koncentrálni tudatosan. A tudatosság nagyon fontos.
2012. okt. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
De, csúnya vagy.
2012. okt. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nincs önbecsülésed, ha csak azért van szexuális kapcsolatod, hogy legyen...És amíg nem becsülöd magad, más sem fog becsülni.Talán ez az, amit megéreznek valahogy a férfiak, de lehet az is, hogy rosszul választasz,próbálj disztingváltabb férfiakat stírölni.
2012. okt. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
3/3 Valóban az önbecsülésem rendkívül alacsony.De hát pont azért alakult ki mivel állandó visszautasítást kaptam.Ez olyan így mint egy ördögi kör.
2012. okt. 25. 11:42
 5/15 anonim ***** válasza:

Szomorú, hogy ezt a karmára akarod fogni... Helyette inkább nézhetnél magadba, hátha ott a hiba... Vagy rossz embereknél próbálkozol, túl nagyok az igényeid, stb...


Amúgy az elsö válaszolóhoz kihívtam a mentöket, mert napszúrást kapott :S

2012. okt. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
# 1/4 Nagyon érdekes amit írtál.Ilyesmit még nem is hallottam.Hogyan lehet ezt a programot törölni a tudatalattiból?Én megtudom tenni?És hogyan?Vagy valaki tud ebben segíteni?
2012. okt. 25. 11:47
 7/15 A kérdező kommentje:
# 5/6 Igazad lehet abban ,hogy bennem van a hiba és szánalmas lehet az is,hogy a karmára fogom.De nincsenek nagy igényeim.Tetszett nekem már olyan is akit mások bottal nem piszkálnának arrébb. :))Aztán még se kellettem.Úgy vettem észre,hogy aki nekem bejön annak egyszerűen nem kellek.
2012. okt. 25. 11:58
 8/15 anonim ***** válasza:

Veccő Veronika, ez egy ezoterikus rész, tehát ha egy csöppet se értesz a témához akkor ne írj baromságokat. Ha a kérdező másmilyen, hétköznapi választ várt volna akkor feltette volna egy másik fórumrészbe a kérdését, persze ezzel a hétköznapi válaszokkal semmire se megy a kérdező, mivel ezeket szerintem ő is tudja.


Kérdező, a lényeg, hogy ne foglalkozz a múlttal. Engedd el a múltat és ne foglalkozz vele többet, ne is gondolj rá, és ne is élj abban. Élj a jelenben, mintha most születtél volna. Azt jegyezd meg, hogy múlt és jövő nincs, csak jelen van. Amíg nem a jelenben élsz sose fogsz élni igazán. Tanulj meg meditálni (a neten megtalálod a pontos technikákat, de a meditáció lényege csak az alfa állapot), és ebben az alfa állapotban programozhatod át a tudatalattidat, a céljaidat. A tudatalatti feladata az, hogy igazodjon ahhoz a dologhoz, amiben hiszel. Például azt hiszed, hogyha sohasem találsz magadnak párt (mert ezt tapasztaltad a mostani életedbe) akkor így is lesz, mert ezt vonzod magadhoz, egy ilyen program van feltelepítve az elmédre. A lényeg, hogy ne korlátozd le magad, gondolkodj úgy, ahogy akarsz, tehát legyél önmagad és élj úgy mintha boldog szerelemben élnél (ezt meditáció közben érezd át, képzeld el, és napközben is). Ha elhiszi a tudatalattid, hogy szerelemben élsz akkor azért dolgozik, hogy szerelemben éljél, ahhoz próbál igazodni, és bevonzod a szerelmet. Olvass el agykontrollós technikákat a neten, pl. José Silva könyvét vagy ilyeneket. A karmát végül is teljesen feloldani hipnózissal lehet, hogy megismered előző életeidet, viszont egy egyszerűbb módszer a tudatosítás, hogy elfogadod (még ha nem is tudod, hogy mit kell elfogadnom), hogy az már elmúlt, vége, lezártam és képes vagyok egy új párt találni magamnak.

2012. okt. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ne a karmára, a földönkívüliekre meg az asztrológiára fogd ezeket a dolgokat. Csupa külsőségekről beszélsz.


Tetszett nekem már olyan is akit mások bottal nem piszkálnának arrébb. :))


Te szerinted ez egyenesen arányos azzal, hogy aki másnak nem kell, annak te biztosan kellesz? Ezer oka lehet hogy miért nincs párod, de a karma nem tartozik ezek közé. Például hogy nincs kisugárzásod. Van több nő is a környezetemben, aki bár jól néz ki, soha az életbe nem kezdeményeznék felé. Szép-szép, de ennyi, semmi olyan különleges nincs benne, amitől számomra vonzó lenne. Lehet nem vagy mosolygós. Kinek van szüksége egy komor ember társaságára? Ez csak 2 példa volt, de mint mondtam, ez ennél sokkal összetettebb. Az hogy a szexnél tovább soha nem jutottál, az pontosan azért van mert nincs benned semmi vonzó ami miatt az ellenkező nem belső kényszert érezzen hogy veled maradjon. Én inkább ezen a vonalon indulnék el, mintsem a karmát meg hasonló fiktív dolgokat feszegessek.

2012. okt. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
# 9/9 Lehet,hogy igazad van és nincs bennem semmi vonzó.Köszi.
2012. okt. 25. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!