Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit ajánlanátok Görögországon...

Mit ajánlanátok Görögországon belül, ami nyüzsis, szép a part és nincs túl messze? Thassoson Limenáriáról valakinek van valamilyen tapasztalata? Mennyire nyüzsis?

Figyelt kérdés
Toloban, Pargán, Zakynthoson, Chalkidi félszigeten, Nei Poriban voltunk már. Paraliára és tipikus magyarokkal zsúfolt helyekre nem szeretnénk menni :) Thassost nézegettük, de nem tudjuk mennyire nyüzsis az élet ott esténként. Asprovalta esetleg?
2012. júl. 17. 23:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Olimpic Beach (remélem jól írom) az nyüzsis. Én nem mennék oda nagy a tömeg nekem már. De ott sokan voltak. Nem fértem már be a tengerbe. El is mentünk onnan. Nem tudom Thassoson Limenáriáról milyen messze van, de h marha sokan vannak az fix!
2012. aug. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!