Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hátrány ha valakin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hátrány ha valakinek van gyereke? Számít mikor párt választasz és szembesülsz egy (vagy több) fővel.

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 20:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem azért elég fontos szempont, de az hogy hátrány-e függ a korosztálytól is. Pl 25-30 év alatt az emberek nagy többségét tuti elijeszti, de pl 40-50 évnél meg lehet, hogy inkább előny. De természetesen embere, illetve helyzet válogatja.
2012. febr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ez szörnyen hangzik, és vállalom, hogy önző dög vagyok, de én nem szívesen vállalnék olyan pasit, akinek gyereke van.

28/N

2012. febr. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nyilván ember és korosztály függő.csak elég rossz érzés volt mikor leplezve közlik,hogy egy ugyanennyi idős csaj akinek nincs gyereke "többet" ér.kb. olyan érzésem volt,mintha visszamentünk volna az időben és mivel ő szűz én nem,ő tiszta én nem,ő számít én nem!
2012. febr. 8. 20:38
 4/12 anonim ***** válasza:

kérdező, lehet, hogy neked ez jött le, de azért tudnod kell, hogy egy gyermek rengeteg felelősséggel, kötöttséggel jár, és a legtöbb fiatal, de sokszor az idősebbek is, nem készek ezzel szembenézni, így belemenni egy kapcsolatba

hiszen ha veled kapcsolatba lépnek, akkor nem csak a veled, de a gyermekeddel is meg kell osztaniuk az életük, és ők is majd felelőséggel tartoznak iránta (lehet, hogy nem azonnal, de egy komoly kapcsolatban előbb utóbb ez mindenképpen bekövetkezik)

úgyhogy akik erre nem állnak készen, azoknál mindenképpen hátrány

2012. febr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Keress olyat, aki elvált és van már gyereke. Ő meg fog érteni, és jól ki fogtok jönni. Sok ilyen férfi van.

Én is 30 fölött vagyok már, és ha lehet olyan nőt keresek párnak, akinek még nincs gyereke.

Egy sor probléma származhat belőle. Ok, ha mindent elsöprő szerelem, akkor nincs mit tenni, de az elég ritka. Szóval alapból, ha egy nőnek van gyereke, akkor nem választom, hadd legyen az olyan férfiaknak is választási lehetőségük, akiket a gyerekük miatt nem választanának a nők.

34/F

2012. febr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nincs barátnőm és az egyik rémálmom az hogy olyan nőt fogok ki akinek van gyereke. Nem tudom ki hogy van vele de én nem szívesen nevelném más gyerekét.

Nem más gyerekét akarnám eltartani.


Persze ha sokkal idősebb leszek és olyan barátnőm/élettársam lesz akinek huszonéves lánya van aki már saját magát tartja el akkor nem zavarna.

2012. febr. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
mindenki véleményét megértem,őszintén és köszönöm.de tegyük fel ilyen történik: ha valakit megszeretsz,viszont rádöbbensz,hogy a gyerek téma mégsem ok ,akkor már nem számít a szeretet.
2012. febr. 8. 21:53
 8/12 anonim ***** válasza:

Én egyszer voltam így. És eléggé szenvedtem a kérdés miatt, mert tudtam, hogy bele tudnék szeretni a nőbe, és ő is szívesen lett volna velem, de volt egy olyan helyzet, amikor féltékennyé akart tenni. Ez elég volt számomra ahhoz, hogy eldöntsem, ez nem az a mindent elsöprő valami, ami még egy gyermeket is bevállalhatóvá tenne.

Mondom, keress olyan férfit, akinek már szintén van gyereke és elvált, számtalan ilyen van, és minden rendben lesz.

2012. febr. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
a legjobb barátnőm volt ilyen szituba és jött a te gyereked én gyerekem probléma bizonyos helyzetekben.
2012. febr. 8. 23:09
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez nagyon nehéz ügy, mert senki nem akar mást megbántani, de szerintem azért számít. Ahogy az első válaszoló is írta, korosztály függő is.

Én nem szeretnék bevállalni olyan pasit, akinek van gyereke, de nem zárom ki azért. Hiszen, minden normális embernek a gyereke lesz az első (természetesen), és nem a párja! És én lehet, hogy ezt nem tudnám elfogadni. Megértem, de nem biztos, hogy el tudnám fogadni, hogy nem velem tölti az xy ünnepet, a hétvégét, az estét, a stb... A közös gyerek már ugye teljesen más tészta.

2012. febr. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!