Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az interneten tényleg csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az interneten tényleg csak csúnya emberek keresnek párt? Van valakinek pozitív tapasztalata a netes ismerkedéssel?

Figyelt kérdés
Mivel nem járok túl gyakran el otthonról ezért kipróbáltam az internetes társkeresést.Eddig 3 fiúval találkoztam,képen mindegyik nagyon jól nézett ki élőben meg le voltam döbbenve mintha nem is róla készült volna a kép.Kezdem úgy érezni,hogy reménytelen az,hogy valaha lesz valakim.
2011. márc. 21. 17:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%
Mi az, hogy csúnya??? Ne haragudj, de te meg akkor elég hülye lehetsz!
2011. márc. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Hát...Nem feltétlenül. Van aki nem tud élőben ismerkedni ezért fordul leginkább az internetes társkereséshez. De nem mindegyik csúnya.

Képen teljesen más az ember, mint élőben. Azt is nézd meg legközelebb, milyen képről van szó...Mert, ha 'mesterkélt', lehet látni, hogy photoshopolt akkor jobb ha nem ringatod magad álmokba. :S

2011. márc. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
ez nem igaz hogy csúnya, az internetes társkeresésnek köszönhetek egy másfél éves kapcsolatot, ami sajnos véget ért, de van egyéb pozitiv tapasztalatom is
2011. márc. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:

Szia!

Én neten ismertem meg a barátomat, és ugyanúgy néz ki élőben, mint a képen. :)

Majdnem 7 hónapja vagyunk együtt.


18/L ő 21/F

2011. márc. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Én kétszer is a netről találtam párt, az egyik 2,5 évig tartott, a másik meg a jelenlegi párom 1,5 éve. Sztem Se én se ő(k) nem vagyunk csúnyák, esetleg átlagosak. Én nem szokta eljárni sehova, ezért válaszottam ezt a formációt. És nem kellett sokat fent lennem, megtaláltam a párom akit kerestem, az összeköltözést tervezzük. Ja és nővérem is interneten talált rá a férjére. 24L
2011. márc. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
nem kell neten ismerkedni! mindenki a szebb-jobb oldalát mutatja, aztán meg koppansz.
2011. márc. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Olyan csalódott vagyok már megint.Mert képről elképzeltem,hogy milyen helyes,meg milyen jó fej a levelek alapján.Erre amikor találkoztunk teljesen más volt...Kezdem úgy érezni örökre egyedül maradok,pedig nem vagyok az válogatós típus,nem is szeretem azokat a tipikus szépfiúkat.

Ti amúgy milyen oldalon találtatok párt?Társkeresőn,vagy közösségi oldalon?

2011. márc. 21. 18:01
 8/20 anonim ***** válasza:
Társkeresőn. Ott adhatsz meg feltételeket, hogy mi alapján keresel, és így eléggé leszűkíti a kört. Nekem van egy pár kritériumom ami alapján igen nehéznek gondoltam a pártalálást, de aki hozzámvaló szerencsére ott volt és a kritériumoknak is megfelelt :)
2011. márc. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:

A Lovehunteren jelölt be IWIW-en, én meg visszajelöltem. Msn-en beszélgettünk egy darabig, majd találkoztunk. Teljesen olyan volt, mint neten, nem csalódtam egyáltalán. Ő volt az első és utolsó akivel netről találkoztam.

Azóta is jól megvagyunk. Ő az első komoly kapcsolatom.

Egyébként én is azért fordultam a nethez, mert nem igazán járok el, és nem vagyok ismerkedős típus amúgy sem.


18/L

2011. márc. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Szép embernek nincsen is internetje! Sőt, igazmondónak sem! Van egy ilyen dimenziókapu az ajtókon, amin ha valaki kimegy, akkor szép lesz, és sosem hazudik. Viszont minél tovább bentmarad, annál kevésbé hatnak ezek rá, ha néha-néha mégis kimegy, pl. közértbe. Tehát aki otthon internetezik, az biztos, hogy csúnya és hazudós (meg pedofil sorozatgyilkos), aki meg nem, az meg szép, okos, kedves és megbízható.


Üdv a napfényes Iróniából

2011. márc. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!