Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ez lehet az előző életemben,...

Zsizsik666 kérdése:

Ez lehet az előző életemben, akkor melyik is volnék?

Figyelt kérdés

Szóval elhatároztuk, feltárjuk. csak NEM értem, akkor melyik lennék, és mi, ezt láttam :

Kis barna golyók egy zsákban egy lépcsőforduló, ősz hajú karmos valami a zsák mögött és koporássza.


(76 százalékos te ne írj ide ez nem vicc, ne szivass mindig, masztizz inkább, élvezkedj azon.)



2012. okt. 26. 21:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

most ezt így nem teljesen tudom beazonosítani, kicsit részletesebb körbeírást kérhetnénk?


Én is csatlakozom ahhoz, hogy a 76%-os masztizzon !

2012. okt. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

:d

nemtudom ezt a 3 dolgot láttam csak. Egy zsák golyó a lépcsőfordulóban, és mögötte nagy körömmel valami vagy valaki aki kapirgálja a golyókat.

:S

2012. okt. 26. 21:48
 3/15 anonim ***** válasza:

Előzőéletológus vagyok, megpróbálom megfejteni.


Kis barna golyók egy zsákban: kecske kaki

lépcsőforduló: lépcsőforduló

ősz hajú karmos valami a zsák mögött és koporássza: egyik másik kérdező, ebből a kérdésből: http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__reinkarnacio-es-karm..

A sorsotok összefügg, ahogy az előző életetek is.

2012. okt. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

Boszorkány voltál !


Előző életedben elkaptak, és a Szent Inkvizíció annak rendje és módja szerint átvetett a boszorkánypróbán : összekötözte kezeidet és egy zsákba tett kövekkel megrakva majd bedobott egy patakba. Amennyiben fennt maradtál volna a felszínen úgy elégettek volna, de Te kapartál a karmaiddal, a kövek a kavicsok voltak.

2012. okt. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Malats ***** válasza:
62%
A pap volt az. a lépcsöforduloban viszont csak halkan a kiválasztott miatt!
2012. okt. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

XD

Jó válaszok!

De ám boszorkány meg már voltam egyszer a papos életemben, hát azelőtt is az lettem volna?

Ó, hogy mindig ugyanaz vagyok :(

2012. okt. 26. 23:43
 7/15 anonim ***** válasza:

"Aki egyszer boszorkány volt, mindig is az marad"

Tinódi Lantos Sebestyén

2012. okt. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Jajj de gyönyörű idézet, kösz szépen nagyon! :)
2012. okt. 26. 23:49
 9/15 anonim ***** válasza:
A kecskekakis válaszolóval egyetértek. Csak annyival egészíteném ki, hogy valószínüleg te magad voltál a kaki, kérdezö :/
2012. okt. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Majd ha a loú lefos téged, te is azzá változol, nyugi...
2012. okt. 27. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!