Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ajánlanátok egy jó hipnoterape...

Ajánlanátok egy jó hipnoterapeutát?

Figyelt kérdés
Sokat olvastam erről a fajta terápiáról. Nekem kis korom óta vannak súlyos lelki problémáim,és úgy gondolom (nagyon remélem) ez segítene, de nem tudom kihez kéne forduljak. Tapasztalatokra lennék kíváncsi még, kinek hogyan vált ez be, és hogy kit ajánlotok, esetleg kit nem. :))

2012. nov. 4. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Ha lelki problémád van,arra megoldást csak Magadtól várhatsz,sok sok energia befektetéssel.

Hipnoterapeuták általában szélhámos hülyék,akik keményen lehúznak.

2012. nov. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Gróf Ötvös Józsefet ajánlanám, Pestről.
2012. nov. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Keress a neten valakit, ha nem Te vagy aki önmagát akarja reklámozni errefelé. Kérdésed nem ezo-s témába való, valódi terápiás munkát ezosok nem tudnak csinálni.
2012. nov. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!