Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Érezte már valaki azt, hogy a...

Érezte már valaki azt, hogy a lelke és a teste nem békél meg egymással? Néha úgy érzem, ezêrt vagyok pánikbeteg.

Figyelt kérdés
A lelkem mintha megpróbálá elhagyni a testem, föleg éjszakánként. Egy erös lökést érzek a gyomrom környékén, ami felébreszt éjszakánként.
2013. jan. 14. 21:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Egyébként én pánikbeteg voltam, sokáig az utcára sem mertem kimenni, és is azon gondolkoztam, mi lehet a kiváltó oka, erre a pontos választ nem találtam meg, de arra rájöttem, hogy ha egy helyben toporgok és nem veszem magamhoz újra az életem irányítását, akkor egyre nagyobb bajba süllyedek!Úgyhogy félretettem az elmélkedést és próbáltam a magam módján cselekvésbe kezdeni, nekem sem volt már évek óta társam , tehát feltettem magam néhány társkereső oldalra és az ismerkedés máris kicsit elterelte a figyelmem, kreatív elfoglaltságokba mélyedtem bele és úgy döntöttem, ha belegebedek is akkor is kimozdulok egyedül.Kicsit lassan indult el a változás, de mégis azt mondom, hogy máris sokkal jobb mint akkor volt, mikor csak ültem itthon , semmihez sem volt kedvem és csak elmélkedtem a bajaimon.

Sokszor elmondtam magamban az alábbi idézetet, ami szintén rengeteg erőt adott, ebben a rövidke sorban benne van, mit kell tennünk, hogy a félelmeink, rossz érzéseink elmúljanak:


"Mert nem a félénkség lelkét adta nekünk az Isten,hanem erőnek, szeretetnek és józanságnak a Lelkét."

2013. jan. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Kérdező nem tudom a korod se a nemed nem közölted,de a 10-esnek igaza van ,nem tudod saját magad elfogadni ez látszik rajtad lejön a soraidból.Lépjél ahelyett hogy 1 helyben topogsz agyalsz!Keressél társat, mikor szexeltél utoljára?

És ha találsz valakit aki igazán szeret tartsd meg,mert ritka kincs.Ez az 1 ami fontos!

-Ahogy a 11-es írta "arra rájöttem, hogy ha egy helyben toporgok és nem veszem magamhoz újra az életem irányítását, akkor egyre nagyobb bajba süllyedek!"

Úgyhogy tedd félre ezt az depi elmélkedést és próbáljál a magad módján cselekvésbe kezdeni,csak ez az 1 életed van merj cselekedni nagyot!

Kockázat nélkül nincs siker változtass az életeden,meglátod változni fognak a dolgok is!

-Sok sikert az útra! :)

2013. jan. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!