Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Létezik hogy szólt hozzám a...

Létezik hogy szólt hozzám a védőangyalom?

Figyelt kérdés
Nem vagyok vallásos, meg vagyok keresztelve, de sose gyakoroltam a vallást, nem neveltek így. Viszont mindíg is érdekeltek a természetfeletti, megmagyarázhatatlan dolgok ezekre nyitott vagyok,de ezeket se megszállottan keresem. Eddig is történtek dolgok, ha gondoltam valamire megtörtént. Mostanában véletlenül kezembe akadt egy könyv, azt hittem történet, de nem hanem leírás miként tudok kapcsolatot létesíteni az őrangyalaimmal. Egyik este hangosan megszólított valaki a fejembe, szinte rámszólt a nevemet mondta. Most én gondoltam vagy ez azt jelenti a védőangyalom adott jelet, hogy létezik??

2013. jan. 21. 12:34
1 2
 11/11 anonim válasza:
nálam is volt már hasonló. kiskoromban hangokat hallottam a fejemben, és mindig megtörtént amit mondott. később megálmodtam h másnap milyen ruhában fog bemenni a a suliba az egyik barátom. mondjuk ez nem nagy dolog, de engem is érdekel a téma
2014. jan. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!