Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Az édes anyám 2007 08 16...

Az édes anyám 2007 08 16 2315kor hallt meg a fiam 2012 08 16 3:15 én született meg létezik az hogy édes anyám lelke belekerült a fiamba? Vagy csak én szeretném ezt hinni?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem ezt mivel nagyon sokat álmodtam az édese anyámmal és egyszer azt mondta ne izguljál veled leszek mig élsz.

2013. jan. 25. 13:51
1 2
 11/12 anonim válasza:

Megvan!

figyeld!

5 év..,aztán, nézzük az órákat, de akkor ne nézd a dátumot napot, 23:15-3:15 így megkaptuk, a 4-es számot,

Számol vissza fele valaki

2013. febr. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Giggancs válasza:

Szerintem simán lehet,hogy anyud:) Aki ismeri Ian Stevenson kutatásait,tudja,hogy szerinte igenis általában családon belül születnek újra(persze nem mindig)És nem kell hozzá 100 év.Az időt csak mi tartjuk számon.szerintem sincsenek ilyen szabályszerűségek.

Én is épp hasonló kérdést akrtam feltenni,csak nekem még nincs gyerekem.

Apukámat várom vissza.Ő nem hitt az ilyesmiben,de mikor haldokolt,félszavakból megbeszéltük.Lassan 2 éve ment el.Szerintem a felettes énje is így akarja.Nagyon jó ember/apa volt.Imádott engem.A világ legszelídebb/szerényebb embere volt.Bőven van mit tanulnunk egymástól,és érzem,hogy szükségünk van egymás energiáira,meg hogy nincs vége,nincs lezárva.Most biztos szörnyülködnek majd egyesek,hogy szegény gyerek még meg sem született,és beleképzelem apámat.Ez nem ilyen egyszerű.Őt magáért fogom szeretni.De fenntartom a lehetőségét.Sosem beszéltem erről senkinek.A családban sem tudják,hogy mi megbeszéltük.Apu nem olyan volt,akivel ilyesmiről beszélni lehetett.Illetve kinevetett ebben a támában:)De lehet a halál kapujában "megvilágosodva" mosolyogva,biztos tudással bólintott,hogy visszajön hozzám.Magánál volt.Csak nevettünk.Anya is ott állt.Kérdezte,hogy mii van?Nem értette mit beszélünk.Apu meg csak mondta,hogy elég,ha mi tudjuk.:)

2013. febr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!