Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehet valakinek a jelenlegi...

Lehet valakinek a jelenlegi életében az előző életéből fakadó honvágya?

Figyelt kérdés

Nem értem magamat.

19 éves vagyok, de már vagy 8-9 éve, ha rágondolok arra a bizonyos országra, nem vicc, azt érzem, hogy "haza értem".

10 évesen is róla gyűjtöttem képeket, ha eleinte el is pártoltam tőle, akkor is MINDIG visszatértem hozzá.


Ez az ország: Bosznia és Hercegovina


1993-ban születtem, akkor volt elméletileg a boszniai háború egyik legvéresebb szakasza.



Miért lehet honvágyam? Miért vágyok oda, amikor soha nem is jártam Boszniában? Miért érzem azt, hogy a rossz körülmények között is boldog lennék ott?



(beszólásokat NEM kérek)



Miből fakadhat ez a honvágyszerűség?


2013. jan. 31. 19:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

bocsi, előttem szóló, de a "racionálisan gondolkodó szkeptikusok" azok munkálkodásának végtermékei, akik tudósoknak, történészeknek és egyéb hangzatos címeket birtokló egyéneknek tartják magukat (TARTJÁK, tehát aki az is, és nem csak annak tartja magát ne vegye magára), akik hamisítják a történelmet, felállítanak evolúciós elméleteket és terjesztik azt, a racionálisan gondolkodó szkeptikusok pedig okosan bólogatnak az agytrösztöknek, miközben azt hiszik, hogy valamikor őseik megunták a fán való csimpaszkodást...

olvass többet a témában, nyisd ki a szemed és nézz körül milyen világban élünk!

2013. febr. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Tom Benko ***** válasza:
Történelmet hamisítani pont az ezósok meg az ultranacionalisták szoktak. Evolúciós elmélet egy van, ami jó és mûködik. Aki pedig elveti a racionalitást és szkepticizmust, az nem komoly ember.
2013. febr. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Ez talán segít emlékezni


http://www.youtube.com/watch?v=evUcvs_VANc

2013. febr. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!