Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha nagyon visszahúzódó vagyok,...

Ha nagyon visszahúzódó vagyok, akkor az az életfeladatom, hogy ezt leküzdjem?

Figyelt kérdés

Vagy bele kell törődnöm, hogy ilyen a személyiségem és így kell boldogulnom valahogy?

(Közeli családtagokkal, barátokkal egészen más vagyok, de ha idegenekkel kell beszélgetni, nem tudok önmagam lenni...)



2013. febr. 1. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Mert nem vagy azokhoz a helyzetekhez "edzve". Léteznek olyan pszicho-tréningek, ahol ezt megtanitják. Nézz kôrul a google - pszichofitnesz címein.
2013. febr. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%

Nem hiszem :) Gondolj arra, hogy mondjuk egy hónap múlva meg kell halnod. Mi az, amit mindenképpen el akarnál intézni addig?

Ha egy jót beszélgetni a rokonokkal, akkor lehet, hogy ez az, ki tudja...

2013. febr. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Antimod ***** válasza:
76%

Nem feltétlenül, lehet csak állapot is. Az is lehet, hogy éppen ez segít az életfeladatodra koncentrálni.

De az sem biztos, hogy ilyen maradsz, rengeteget változik az ember személyisége a körülmények hatására.

2013. febr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, hogy szeretett a biztosat. Inkább bele sem mersz kezdeni sok mindenbe, mert félsz, hogy mi lesz, ha nem sikerül? Ezért nagyon visszahúzódzkodol, és magadra is maradhatsz. Élet egy kockázat. Bizonyos mértékig kockáztatni kell! :)
2013. febr. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez nem életfeladat.

A személyiséget a Nap, Hold melyik jegyekben és egyéb bolygóegyüttállások adják, amiket az asztrológiában ki is olvashatunk.

Viszont szerintem nem erről van most szó, egyszerűen társadalmi illetve nevelés hatására alakult ki ez a visszahúzódottság.

2013. febr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

az életfeladat amit annak tekintesz.

Az élet feladat hogy ilyen körülmények között is ellent tudj állni a bűnöknek.

2013. febr. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
30%
A személyiséget a gének adják.
2013. febr. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!