Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 15-18-éves visszahúzódó...

15-18-éves visszahúzódó lányok és fiúk ti szeretnétek egy olyan helyet ahol hasonló korú és gondolkodású fiatalokkal tudnátok beszélgetni?

Figyelt kérdés

Arra gondolok,hogy sok fiatalnak nincs önbizalma vagy soha nem volt, vagy a suliban szekálták- esetleg bántották és kicsi lett az önértékelése. Ha eleged van a sok képmutató emberből és ítélkezés nélkül csak beszélgetni szeretnél a világ dolgairól,tudományról,művészetről,sportról stb...

El jönnétek e szívesen egy ilyen táborba vagy klubba?

Érdemes-e ilyet szervezni,mi a véleményetek?



2013. jan. 26. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha olyanok jönnének akik tényleg hasonló tapasztalatokat és érzéseket éltek át mint én,akkor igen.Bár nem tudom ez,hogy működne?
2013. jan. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én biztos elmennék egy olyanba. Elég kevés visszahúzódó fiatallal találkozok, és így nem nagyon van kivel beszélgetnem, más fiatalok meg nem hajlandók velem beszélni.
2013. jan. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Vadkan01 ***** válasza:
Hát erre valóban szükség lenne, de csak akkor lenne ez jó, ha valami olyat is csinálnának amitől kitudnának törni ebből az "átokból".
2013. jan. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1000 + 1000 No'R
2013. jan. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Amúgy már alakult egy elég zárt közösség hasonló fiatalokból. Ha jól tudom mára kb. olyan 100-an lehetnek. X alpha Empire a nevük, de nem 100%.


1000 + 1000 nr'O deton

2013. jan. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát én nem találtam meg ezt az 1000 + 1000- társaságot.- Tudja valaki mi ez? Amúgy meg jó ötlet,ha nem csak budapestieknek lenne....
2013. jan. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezt az egészet azok számára gondoltam ,akik változni szeretnének,de az iskolában ahová járnak nincs módjuk barátságokat kötni mert az osztályban megvannak már a kialakult klikkek.Nem ilyen szektaszerűségre gondolok,-semmi ilyen -"Na most szomorkodjunk együtt"-felhanggal.Ellenkezőleg mindenki elmondhatná álmait,vágyait terveit a jövővel kapcsolatban,persze azt is ha vannak mélypontjai és ki hogyan szokta túltenni magát ezen.Nyáron szalonnasütős, piknikes hétvégéket szervezni,aki hangszeren játszik elhozhatná,de bármiben megmutathatná tehetségét.Mivel országszerte vannak magányos fiatalok,szállásban is gondolkodom,hogy tényleg mindenkinek lehetősége legyen barátkozni. Ha lenne ilyen hely,a szüleitek támogatnák-e az ötletet? Ti hogy tudnátok elképzelni egy ilyen helyet?
2013. jan. 26. 21:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyobb korosztályt kellene megcélozni, pl. 15-22 stb. Szóval nem kéne ennyire leszűkíteni, mert azért egy 19-20 éves előbb tudna megszervezni egy hasonlót mint egy 15 éves.
2013. jan. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A 19-20-éves korosztály már felnőtt és koránt sem küzd hasonló problémákkal,-ha még is akkor a saját korosztályán belül érdemes ismerkednie.Ez az egész szülői támogatással és szakemberek bevonásával(hozzáértőkkel),szervezett keretek között történne.
2013. jan. 27. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!