Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Tudnátok nekem írni olyan...

Tudnátok nekem írni olyan hihetetlen, meghökkentő, ezoterikus és igaz történeteket amik megtörténtek veletek?

Figyelt kérdés

Téged is érdekelnek az emberek életében történő különböző események, történetek, amik érdekesek, megmagyarázhatatlanok, meghatóak, csodálatosak, meghökkentőek vagy érthetetlenek de mégis IGAZAK?


NE OLVASD TOVÁBB ha nem érdekelnek az ilyen dolgok, de ha MÉGIS akkor lehetőséged van arra, hogy megosszad velünk, velem, vagy akár az egész országgal egy könyv formájában a történeted. Tervezzük, hogy egy-egy történethez rajz is készüljön, melyet egy grafikus ismerősöm készítene el, de akinek van kedve maga is küldhet a történetéhez egy rajzot.


Az alábbi kategóriákban kérnénk a történeteket eljuttatni E-mail-ben (akár kézírásos, szkennelt formában) teljes név nélkül (pl. Sára, Budapestről):


- Vidám, vicces

- Szomorú

- Megható

- Betegség-gyógyulás

- Visszatérés a kómából

- Visszatérés a halálból

- Ezoterikus

- Vállalkozás

- Karácsony

- Húsvét

- Közlekedés (pl. balesetből való megmenekülés)

- Paranormális

- Benső figyelmeztető hangok

- Szerelem

- Szeretet

- Sport

- Hihetetlen, megmagyarázhatatlan

- Csodálatos

- Család

- Gyermekek

- Állatok

- Angyalok

- Spirituális

- Isten és én….

- „Véletlen” találkozások

- Lakásvásárlás, álomház

- Pénz

- Barátság


2013. febr. 26. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Egyszer én voltam az, aki megvette a utolsó két kakaóscsigát a pékségben.
2013. febr. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Egy kib@szott varázsló vagyok.
2013. febr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy Fradi meccsen egyszer egy azonosítatlan repülő tárgy közeledett egyenesen felém. Itt volt egy kis időkiesés, aztán fehér ruhás alakok műszerekkel vizsgáltak.
2013. febr. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Butaság hogy megmagyarázhatatlanok, csupán tágabb keretekben kell gondolkozni, egyébként miért osztanám meg veled?
2013. febr. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nyertem a lottón egyszer.

semmit nem tudtam akkor még a vizualizációról, agykontrollról, csak elképzeltem h a számokat kihúzzák és utána mit fogok csinálni milyen érzések szabadulnak fel bennem.Később tudtam meg h vannak ilyen technikák és emberek mire használják.

Miután magamhoz tértem az ámulattól, elkezdtem kigondolni h mit is fogok csinálni, de amikor az emberrel ez megtörténik akkor azt sem tudja mit csináljon.

tavasszal volt ez, egészen őszig európa nagyvárosaiban utazgattam, és gondolkodtam.Arra jutottam végül h indiában töltök el egy kis időtt pár yógit fel is kerestem, és 5 évet voltam kinn.Ott bepillantást nyertem az okkultizmus, mágia, lélek és a tudat rejtelmeibe.Tudtam mit kell csinálnom, létrehoztem egy önkéntes segítő programot és az elmaradottabb országokban osztunk gyógyszert és élelmet.

A legdúrvább az egészben h bele őltem minden pénzem és most én is karítatív munkát végzek ingyen.Mindig a világ valamelyik távoli részén.

Azóta nem lottózom....

2013. febr. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tudnék mit mesélni, de az emberek 99% nem hinné el, mivel nem tudnak tágabb keretekben gondolkodni.
2013. febr. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

egyszer részletesen elképzeltem, ahogy egy pasi, aki hősszerelmesen kapcsolatban volt, jól meg***.

mindig erre aludtam el, hogy szuggeráltam hogy meg***jon, elképzeltem hogy alszik és ezt álmodja.

aztán egyszer írt hogy találkozzunk mert megakar ***

és meg is történt :D

2013. febr. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én nem hiszek ilyesmikben,m olyan vagyok aki azt mondja,hiszem ha látom,és általában röhögök az ilyen hülyeségeken,

de egyszer megálmodtam h elüti egy piros autó a kutyám,és megállás nélkül tovább hajt,nos ez meg is történt,pár hónappal és méterrel arrébb onnan ahol megálmodtam.És piros autó is volt.

Se előtte se utána nem volt ilyen álmom,sajnos meghalt a kutyám:(

És volt mégegy,gyerekkoromban,amiről azt hittem,hogy nem jól emlékszem rá,de amikor elmondtam a családomnak,hogy mit láttam akkor,kiderült hogy a testvérem is ottvolt és ő is látta.és ő akkor már 15éves volt,szóval jól emlékeztem,én csak 6...de ezt nem mondom el,mert úgyse hiszi el senki.én se hinném,ha nem látom és nem vagyok ott

2013. márc. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!