Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehetséges, vagy hülyeség?

Lehetséges, vagy hülyeség?

Figyelt kérdés

A nagynénikém 2 hete halt meg. (rákban) A másik nagynénikém pedig március 17-re van kiírva szülni. Lehetséges, hogy reinkarnálódik? Vagy ez butaság és felejtsem el? :/

13/l



2013. márc. 1. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
6%
Felejtsd el! És azt még jegyezd meg, hogy a világ nem körülötted forog!
2013. márc. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért gondolnám azt,hogy körülöttem forog? Csak érdekelt ez az egész, és gondoltam megkérdezem...
2013. márc. 1. 21:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért mert rajtad kívül kevesen mondhatják el magukról, hogy mindkét említett személy a negynénje.
2013. márc. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem butaság. Ha hiszünk is a reinkarnációban, akkoris több ezer, tízezer baba születik naponta, március 17-ig bőven millió fölött lesz a nagynénéd halála óta születettek száma. Arról nem is beszélve, hogy akik hisznek az ilyesmiben, úgy gondolják, attól függően, milyen életet élt az ember, újjászülethet bármilyen állatként is akár.

Szóval ha újjá is születik az ember, gyakorlatilag szinte lehetetlen, hogy a korábbi ismerősei az új életében is megismerkedjenek majd vele.

2013. márc. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lehetséges, de nagyon kevés rá az esély. Kb. annyi mint, h a héten a lottó számok: 4, 87, 43, 52, 66, lesznek.
2013. márc. 13. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!