Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Van rá esélyem, vagy hülyeség...

Van rá esélyem, vagy hülyeség az egész?

Figyelt kérdés
Már egy ideje vannak tudatos álmaim, már a tudatalattimmal is beszélgettem valamelyikben, és azt találtam ki, hogy megkérhetném, hogy mutasson részleteket az előző életeimből. Szerintetek működne? És ha igen, akkor nem lesz belőle baj?
2011. ápr. 12. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát tudatosan én is szoktam olykor álmodni de hogy beszélgessek a tudatalattimmal még soha. Hogy halottad őt visszhangosan? És miket kérdeztél tőle vagy mit mondott? Csak azért kérdem ezeket mert először hallok ilyesmiről és elég érdekesnek találom hogy bárki is beszélgetni tudna a tudatalattijával mint ha az valamiféle második személyiség lenne.
2011. ápr. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem lesz baj,ha tényleg láthatsz is e majd előző életből dolgokat azokat csak azért mert most szükséged van rá ....
2011. ápr. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Furcsa, velem is volt ilyen, lehet hülyének nézni, de komolyan...Egyszer nagyban álmodtam, hirtelen vége lett. Nagy fehérségben voltam, és távol volt valaki, közelebb mentem, és én voltam. Aztán a tudatalattim azt mondta, hogy fel kéne kelni, mire én mondtam, hogy igen. Aztán nagyot ordított, mire felkeltem, nem késtem el suliból. Próbáld meg, meséld el, hogy sikerült-e :D
2011. ápr. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Első: Egyszer álmomban elkezdtem kérdezgetni az álomalakokat, hogy hol találom a tudatalattimat, a legtöbb persze hülyének nézett, de az egyik megmutatta az utat. Ott ahol mutatott egy olyan ember állt, aki úgy nézett ki mint én. Beszéltem is vele, de mikor felkeltem elfelejtettem, hogy miről :/
2011. ápr. 14. 16:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Értem, egyszer egy álmomban megkérdeztem egy álomalakot hogy mikor lesz a barátom születésnapja akinek sajnos nem tudtam hogy melyik napon is lesz és hogy mikor, azt válaszolta "szerdán 12-ét órakor". Később felébredtem de nem felejtettem el hogy mit mondod.....megnéztem hogy hogy tényleg olyankor lesz-e? És igen szerdán 12-ét órakor.....de ami a legérdekesebb az volt hogy bár álmomban tudatomban voltam mégsem tudtam hogy mikor lesz a születésnapja mert nem emlékeztem rá az a álomalak mégis megtudta nekem mondani hogy mikor lesz. Ezt máig sem tudom megmagyarázni.
2011. ápr. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Álomban sűrűbn előfordulhat, hogy "alakokkal" beszélgetsz, és nem tudod előre, mit fognak mondani.

Megynyugtatlak: az összes "alak" te magad vagy. Lehet a tudattalanod is, de mind a te saját agyad terméke.


Olyankor nem tudod, hogy mit fog mondani, ha az az agyterület, amelyik őt vezérli, nincs összekapcsolva a tudatoddal. Álomban jobban szét van kapcsolva az agy, gyakran megeshet ilyen.


Ha ilyet álmodsz, nyugodtan lehet kérdezgetni, mert lehet, hogy a tudattalanod akar figyelmeztetni valamire.

Bármit lehet álmodni - csak ne vedd készpénznek. Jegyezd meg, majd ébren gondolkozz el rajta, hogy mit jelenthet.

A másik "alak" sem feltétlenül tényeket mond neked - hanem azt, amit a te agyad egy másik részlete gondol.

2011. ápr. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!