Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Rajtam kívül valaki, aki nem...

Rajtam kívül valaki, aki nem hisz az asztrálutazásban, és szerinte is egy hülyeség az egész?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 15:19
1 2 3
 1/23 Killgun ***** válasza:
16%
-.-' Mi a f@sznak jössz ide,ha nem érdekel?Én már asztálutaztam sokat...képzeld...nem hülyeség.Fogd a véleményed,és tünés innen kis csillagom.Ami nem érdekel azzal általában nem foglalkozik az ember! :') És figyeld meg:Nemsokára a te hitedbe és beletúrkál valaki...
2011. máj. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
26%
Én sem hiszek benne, hanem tudom, hogy létezik...
2011. máj. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
72%
Sokan vannak veled egy véleményen. De ezen a fórumon csak azok vannak,akik minden ilyesmiben hisznek. Őket nem tudod semmilyen érvvel meggyőzni.
2011. máj. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Elnézést, ha ezzel van, akit megbántottam, nem ez volt a szándékom.

Hadd kérdezzem már meg, hogy ez a jelenség teljesen véletlenül jön elő, avagy szándékosan is elő lehet hozni?

Az állapot során képesek vagyunk a tárgyakat mozgatni, avagy úgy képzeljem el, hogy például meg akarom fogni az asztalon a könyvet, és átmegy rajta a kezem, mintha valami légnemű anyag lenne?

Egyáltalán van ebben az állapotban az embernek keze-lába, vagy teszem azt egy gömb az egész?

Szóval akkor ha Ön eléri ezt az állapotot, és tudja, hogy hol vagyok, akkor el tud jönni hozzám, és meg tudja nézni, hogy mit csinálok?

A falon át tud menni?

2011. máj. 29. 15:34
 5/23 anonim ***** válasza:
48%

Hát ami azt illeti NEM nem hiszek az ilyenekben. xD

Én ilyen hiszem ha látom tipus vagyok,és csak a szellemekben meg az ufókban hiszek,de csak azért mert félős vagyok. xd Az egyik kérdésemhez akkori nagy baromságokat írtak.. én meg röhögtem,hogy milyen tudományosan adják elő a meséjüket. :D

2011. máj. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Killgun ***** válasza:
45%
Utcsó:Nem rosszindulat de...Akkor minek lélegzel?látod amit beszívsz?ott van? :') Amúgy kérdező:Ezt tudatosan elő lehet hívni igen.De az asztráltest más frekrencián mozog,mint a fizikai.Pont emiatt nem lehet vele hatni a fizikai világra.
2011. máj. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Killgun ***** válasza:
Tudok meni a falon keresztül igen,látom,hogy micsinálsz.
2011. máj. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
És ilyenkor van az, hogy elalvás előtt ilyen zajokat hallasz? Mert nekem már volt ilyen, hogy félig elaludtam, aztán arra ébredtem, hogy eléggé magas frekvencián mintha fémek csikorgását hallanám úgy 1 másodpercig, de felébredtem.
2011. máj. 29. 15:45
 9/23 anonim ***** válasza:

Velem eddig full spontán fordult elő, max olyan 4-5-szőr éltem át ilyet. Elvileg tudatosan is elő lehet idézne, de nekem még nem sikerült...

Tárgyakat mozgatni? Nem, nincs fizikai testünk ilyenkor, tehát nem is vagyunk hatással a fizikai világra.

Hogy van-e kezünk lábunk? igen, legalábbis én ezt tapasztaltam. De olvastam olyat, hogy csak a tapasztalatlan utazóknak van kezük, lábuk(xD) mert a tudatunk nehezen tudná feldolgozni, hogy csak egy "pont" vagyunk. Ezért "létrehozzuk" a fizikai másunkat.

A falon elvileg át lehet menni,de ezt én nem tudhatom, még a szobából sem sikerült kijutnom.:D

Két féle TKÉ van, van amikor asztrál síkra "projektálunk" és van amikor valós világba.

Elméletileg, ha valós, fizikai világba vetülünk ki akkor, igen lehet kukkolni másokat.:D

2011. máj. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
55%

Ha valamit az egyén valósnak érzékel az számára az.

Attól még hogy valaki soha se érzékelt ilyen különleges állapotokat attól még nem jelenti azt hogy nem léteznek ezek másoknak.

A legtöbb ember túlságosan beszűkült és rögtön elutasít mindent ami az eddigi tapasztalataival ellentétes.

Minden a fejben dől el. Itt mindenki a saját fejében kialakult valóság alapján válaszol a kérdésekre.

2011. máj. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!