Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Olvasta valaki Seth könyveit?...

Gift kérdése:

Olvasta valaki Seth könyveit? ( Seth beszél, A személyes valóság természete)

Figyelt kérdés

2013. jún. 24. 11:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Még nem tudtam, mert nem találtam egy helyet sem, ahol beszerezhetném, netről meg könyvet elvből nem veszek.
2013. jún. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Megvettem, elkezdtem olvasni. Nagyon apró betűk, igen komoly mondanivalóval, és tartalommal. Félbehagytam, hogy majd amikor nyugdíjas leszek és ráérek, majd elolvasom, mert szerintem nagyon jó.

Igaz, hogy már 3 éve nyugdíjas vagyok.... jó, hogy eszembe juttattad!

2013. jún. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%
Mi ez a divathullám, hogy minden ezos lázálomnak ókori istenek nevét adják?
2013. jún. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ajánlom első részét pdf-ben letölthető [link]
2013. jún. 24. 14:15
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

megvan 4 könyv is, amúgy sajnos magyar fordításban, nem sok kötet jelent meg, de angolul sok van.

Párszor elolvastam a két legjelentősebb könyvét, ami ált a könyves boltokban lehet kapni.

nagyon hosszú könyvek, de megéri letölteni vagy megvenni.

2013. jún. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Az a szomorú az egészben, hogy olvasunk Seth könyveket, meg járunk Jóga tanfolyamra, és a buddhizmus tanait akarjuk megérteni, szomorú az is, hogy angyalokkal kommunikálunk és étertestet próbálunk meditálni magunknak.


És mindez miért ilyen szomorú? Mert olyan forrásból próbálja mindenki megszerezni ezeket a tudásokat, amelyek sötét okkult tanok és / vagy totálisan eltévedt, berekedt, megfagyott és életunt tanítások.


Seth nevéből következtetve valahonnan Egyiptomból vehette a tanításainak alapjait. De az egyiptomi vallás egy totálisan félresiklott halálos vallás. Nem hiába két legfontosabb szimbóluma a kobra és a keselyű.


De persze olvasgass ilyen szarokat. Főleg úgy, hogy népmeséinkből annyi van, hogy egész életedre elég lenne, ha csak 1-et olvasol el naponta. Olyan bölcsességek és tudás van bennük, hogy leesne az állad, és vigyázz, mert a végén még megvilágosodnál. De legalább is jobb ember lenne belőled.

2013. jún. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

6os, látom te is beleolvastál a könyveibe, mert mondasz mindenfélét csak igazat nem!

semelyik könyvében nincs megemlítve az egyiptomi vallás, vagy mitológia!

teljesen másról szól!

2013. jún. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én olvastam ilyen sorrendben: Seth megszólal, Seth könyve, A személyes valóság természete I, A személyes valóság természete II.


A Seth megszólal-t élveztem leginkább.

A bajom a könyvekkel, hogy sokszor ígérget, hogy részletesebben kifejt valamit, és aztán mégse teszi meg. A másik: miért nincs sokkal több ilyen médiumi közvetítés? Tudok a saint germain-féle közvetítésekről, Bíbor kör meg ilyenek, de nincs túl sok ilyen...

És ami a leginkább nem tetszett, az az, hogy mindezen könyvektől, amit olvastam, nem lett jobb az életem, azon kívül, hogy műveltebb lettem.

2013. júl. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen 6-os válaszadó mindent egy kaptafára vesz, mert eszébe sincs beleolvasni a könyve, el van magyarázva az is hogy mért lett ez a neve. Sajnálom aki ebből nem tud meríteni,én nagyon sokat tudtam, változott az életfelfogásom, toleránsabb vagyok minden téren és kiegyensúlyozottabb. De ez csak egy töredék ami hirtelen eszembe jutott. Köszönöm a válaszokat. Meg persze a továbbiakat ha van valakinek véleménye, de csak az válaszoljon aki legalább az egyiket elolvasta. Köszönöm.
2013. szept. 12. 22:36
 10/10 anonim válasza:
Nekem három könyv van meg Seth-től: Seth megszólal, Seth könyve, és a Psziché természete. Tényleg megváltoztatnak: pozitív irányba. E-book formában sikerült mindhármat letölteni. Ami még magyar fordításban megjelent, sajnos már nem kapható, pedig pár oldalon már előjegyeztettem. Ha esetleg valaki ezen kívül tudna tőle még valamit küldeni, nagyon örülnék. Ezt a hármat tudnám helyettük felajánlani.
2015. nov. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!