Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Az előző életeinktől függ a...

Az előző életeinktől függ a jelenlegi életünkben meglévő ízlésünk? (többi lent) 14/L

Figyelt kérdés

Tehát nem csak ételek, zenék, színek.


Hanem ha meglátunk valamit, mondjuk egy képet, és az azzal kapcsolatos érzéseink.


Vagy ez igazából független a korábbi életeinktől?

Tehát minden leszületés alkalmával csak úgy kapjuk?


Nem a kialakuló világképre gondolok, csak az ösztönös érzésekre, sejtelmekre.



2013. jún. 28. 22:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
84%

Hát hogy mennyire hozunk ilyen dolgokat az előző életünkből, azt nem tudom. De biztosan nagyon sok mindent.

A szamszára azt jelenti, hogy a lét körfogataga. Akár buddhista, akár hindu tanítás, mindegyik azt mondja, ki kell kerülni ebből! Mi lenne ennek az örök születés-halál-nak az értelme, ha nem az, hogy kiszabaduljunk belőle?

2013. júl. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Minden egyes leszületéssel annyi infót, tudást, stb.-t hozunk, ami ehhez az élethez szükséges.


Hiszen nem is bírnánk el az előző életeink hatalmas mennyiségű dolgait, ezért csak annyit kapunk amennyi kell, és elvileg csak annyival terhelnek, amit elbírunk, ami szükséges jelen karmánkhoz.

2013. júl. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
*o* éértem :) hát köszi!
2013. júl. 8. 22:01
 14/22 anonim ***** válasza:
Nem olyan bonyolult az ember... :)
2013. júl. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
Szerintem csak annak van második v több élete, aki hisz benne.
2013. júl. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem akarlak elkeseríteni, de senkinek sincs második, vagy több élete. Ez az egy van. Tehát, ha akarsz valamit, azt ebben kell elérned. Kényelmes álláspont, ha ilyen dolgokban hiszel. Azt neveli beléd, mint az istenhit, hogy nem kell ezen a földön boldognak lenned, majd a mennyorszáág kárpótol mindenért.
2013. júl. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem erről volt szó...
2013. júl. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Nem hiszem azt, hogy a menyország majd kárpótol bármiért is..

De amúgy aki nem hisz ebben, minek válaszol??! Persze nincs ez megtiltva, vagy ilyesmi, de időpocsékolás. :)

2013. júl. 17. 16:46
 19/22 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el, hogy ez 14 éves lány ilyenek után érdeklődik!! :):)Nagyon nagyon helyes hogy érdekel a téma!

Véleményem szerint, tuti van kapcsolat a feltételezésedben,

2013. júl. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Nem csak én érdeklődöm a korosztályomból :) De az fix, hogy engem megfogott a téma.. talán túlságosan is. :)
2013. júl. 24. 02:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!