Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha nincs bennem empátia és...

Ha nincs bennem empátia és nem tudom hogy mikor voltam udvariatlan, de a szívem mélyén jó vagyok. Hogy tudom megtísztitani a karmám?

Figyelt kérdés

Nagyon bemocskoltam, nem számított hogy mennyire megbántottam valakit de attól még elötte nevettem.Sosem udvariasan utasítottam vissza egy lányt és már nagyon nem is akkarnak velem ismerkedni. Régebben tiszta,ápolt és szép voltam de már sok a hegg rajtam. 14/fiú


Kérem segítsetek nagyon sajnálom hogy ilyen barom bunkó voltam!



2013. aug. 5. 22:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nincs olyan, hogy karma, a szívedet tisztítsd meg inkább
2013. aug. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kezd apró lépésekkel, figyelmességekkel.

Ha valakinek úgy keresztberaknál, vagy úgy beszólnál neki ne tedd!

Ha komolyan gondolod akkor a múltadat elfogadod, és a jövőre gondolsz, hogy milyen nagyszerű ember leszel! :)

Amúgy minden hegg beforr!

Most döntöd el, hogy milyen életet fogsz élni. 14 éves vagy nemsokára felnőlsz. Voltál, lent és fent. A válaszás a tiéd milyen életet szánsz magadnak?

Remélem azt, hogy tista, ápolt, jó modorú.... :)

2013. aug. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

De bennem egy betegségnek az enyhébb fajtája miatt nincsenek az alábbiak.

Meg nem csak heggek hanem lyukacsok. :(

2013. aug. 6. 07:57
 4/11 A kérdező kommentje:
Mindkettőt felpontoztam mert az első csak a véleményét mondta én hiszek a karmában de ö nem.Mert biztos hogy olyan jó ember. :)
2013. aug. 6. 08:04
 5/11 anonim válasza:
Asperger-szindrómád van?
2013. aug. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Miből gondolod? De igen az.
2013. aug. 15. 17:21
 7/11 anonim ***** válasza:

Ne törődj vele, légy nyitott az újra, ne légy depressziós.

14 évesen még nagyon fiatal vagy, élj csak bátran és ne bánd meg ha megbántasz valakit, mert a gyerekeknek még nem kell tudniuk semmit, és elengedhetik a dolgokat Isten elött.

Még van 4-5 éved míg gyerek leszel, addig épitsd fel az értékrended, ismerd meg a lányokat, zenéket, addig találj olyan dolgokat amik érdekelnek, addig tudsz fejlődni és utána jön a felnöttkor amely egész végig a kihívásról fog szólni. üdv


21/F

2013. aug. 17. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Autista vagyok enyhén ezért van érdeklődési köröm akiket ismerni akkarok tudják hogy mi.
2013. aug. 17. 09:29
 9/11 anonim ***** válasza:

egyetlen szóval nem mondtam, hogy olyan jó ember lennék


amúgy meg nem haragszom, pláne, hogy beteg is vagy.

nem lenne jobb egy orvossal konzultálni? pszichológus?

szerintem ez egy olyan dolog, amiben ne félj segítséget kérni, mert nagyon nehéz egyedül leküzdeni, pláne nem 14 évesen

én azt tanácsolom, ha már mindenképp egyedül akarod megoldani, hogy kezd apránként a változást, tűzz ki magad elé egy célt, pl.: hogy a legközelebbi emberrel megpróbálsz másképp viselkedni (nem baj, ha nem minden megy jól, de ha csak azt megállod, hogy miután megbántottad nem neveted ki, már akkor nyertél )

ha meg nem sikerült, akkor ne keseredj el, hanem próbáld meg a következő emberrel. nekem ezek beválnak :)

sok sikert

1-es

2013. aug. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Onnan gondoltam, hogy gyanítom, hogy nekem is az van. Illenek rám a tünetek is, én sem vagyok empatikus, sokszor úgy vagyok bunkó, hogy észre sem veszem, és én is sokszor utasítottam már vissza fiúkat bántó módon, stb. Amint írtad, hogy olyan betegséged van, ami miatt nem vagy empatikus, rögtön Aspergerre gondoltam, elég sokat olvastam erről a betegségről.
2013. aug. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!