Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ti hisztek a reinkarnációban?

Ti hisztek a reinkarnációban?

Figyelt kérdés
2013. aug. 9. 13:42
1 2
 1/19 anonim válasza:
88%
Már az előző életemben sem hittem benne.
2013. aug. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
31%
Én abszolút!!
2013. aug. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Shai-Hulud ***** válasza:
91%

Én aztán soha!

De mindegyik életemben meggyőznek róla.

2013. aug. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%
"Tudod nagypapa! A te kordban még én sem hittem a reinkarnációban."
2013. aug. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
31%
Igen, hiszek.
2013. aug. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A világ legjobbja válasza:
19%
az mi???????
2013. aug. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
48%
Őszintén szólva én nem hiszek benne. Én abban hiszek, hogy minden ember egyedi, megismételhetetlen, és ettől különleges.
2013. aug. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én teljes mértékben hiszek benne!! Sőt még a karmában is. Egy sor meggyőző bizonyíték szól mellette pl Deja Vu érzés vagy kisgyerekek elmondják az előző életüket. De így választják ki a Dalai Láma inkarnációját is a kisfiú elbeszéléséből!
2013. aug. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:

Én nap mint nap tapasztalom!

Gondolatok szintjén igaz is! Jön egy gondolat - eltűnik egy gondolat! Születik egy gondolat - fel dobja a talpát egy gondolat! Amúgy, hogy ilyen test, meg előző életemben kenguru voltam na ebben már nem, ez már hit. Amúgy mivel lesz jobb az életed, ha hiszel a reinkarnációban? Szerintem semmivel sem lesz jobb. Valljuk be a mozgató tojik egy nagyot a teremtményeire. A reinkarnáció csak gondolatban létezik!

2013. aug. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek, hanem emlékszem. Ha te emlékszel akkor érdemes hinni benne. Ha nem emlékszel akkor érdemes utána nézni. Hogy miért? Mert jobban megérted önmagad. Nagyon sok dolog ami a jelen életedben van onnan jön. Érzések, érdeklődési körök, vágyak, képességek és még sok minden más. Óriási mennyiségű tapasztalat van bennük. Kár hogy az ember mindent elfelejt csak azért, hogy ne kelljen felelősséget vállalni a múltjáért, és hogy "tiszta lappal" kezdjen. De hát ez a "normális" ebben a társadalomban.
2013. aug. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!