Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ugye ti nem hisztek a reinkarn...

Ugye ti nem hisztek a reinkarnácioban?

Figyelt kérdés
Én nagyon de nagyon boldogtalan lennék, ha létezne, mert őszintén kinek van kedve újra ebben a világban élni?
2011. aug. 5. 12:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%

Nem biztos,hogy ebben a világban.

Lehet,hogy előzőben ókorban éltél,most pedig nem ugyanabban.Az is lehet,hogy béka leszel.De én sem igazán hiszek ebben.

2011. aug. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
61%
Ha én meghalok:akkor megleszek halva,ezt megígérem.
2011. aug. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
43%
Remélem nincsen reinkarnáció, a létezésnek semmi értelme sokkal több rosz dolog ér mint jó
2011. aug. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
77%
miért ne? amúgy meg ha újra élnél, akkor nem tudnád úgy sem, hogy már éltél egyszer, szóval no para :D
2011. aug. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
59%

13:04

Hatalmas vagy xD

2011. aug. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
42%
Halál után semmi nincs, vagy minden. Az, amit csak elképzelsz.
2011. aug. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
59%
Én hiszek. Sokkal jobb, ebben hinni mint kereszténynek lenni, szeretek élni, és egy csomó mindent megtehetünk.
2011. aug. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
76%

Szia, en hiszek benne. De ahhoz, hogy komolyan tudjunk az ujjaszületesröl beszelni, sokat kell rola tanulni, olvasni. Van egy buddhista baratom, aki elmagyarazott nehany dolgot erröl a temarol, azota mar nem kerdes szamomra, hogy letezik-e reinkarnacio. A semmiböl nem letezhet valami, es valamiböl nem valhat semmi...

Einstein szavaival elve: "az anyag nem veszlik el, csak atalakul".

Hiszem, hogy a lelek vandorol a halal utan is, es uj testbe kepes "költözni", amit a Sors (Isten) rendeltet neki. Minden az Univerzumban ok-okozat alapjan müködik, a jo es a rossz is. Ha vki ebben az eletben allandoan rosszul viselkedik, a következö eletben egy rosszabb, alacsonyabb rendü testbe fog kerülni. De az is lehet, hogy egy ideig nem kell uj testbe költöznie, hanem jo ideig csak keringeni fog a lelkek birodalmaban...de ez mar nagyon elvont dolog egy europai ember szamara. Ha erdekel a tema, szerezz a könyvtarbol könyveket a buddhizmusrol es olvass utana...de lehet, hogy magyar nyelven nem sok jo könyv van leforditva a reinkarnaciorol.

Masreszt ha ebben a vilagban boldogtalan vagy, azzal gyengited a karmadat is, ezert fontos lenne, ha probalnal pozitivabban gondolkodni, maskepp nezni a vilagot, meglatni a rosszban a jot is...hisz nemcsak rossz van hanem ott van a jo is, csak sokszor rejtözködik.

2011. aug. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
30%

Szeretnék egy kutyába beköltözni halálom után, és megharapni néhány olyan embert, akik ártottak nekem. :D:D:D

Egyébként nem hiszek ebben a marhaságban. Ilyenekben sokan hisznek, de Istenben meg nem. Nem furcsa?

2011. aug. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
De.
2011. aug. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!